Razdva půjčka

https://pujka-online.cz/Razdva půjčka
Snadno se nanáší
4.0/5
Doba schválení
4.0/5
Žádná skrytá podmínka
4.0/5
Pravidla obnovy
4.0/5
Kvalita služeb
5.0/5
Zákaznická podpora
5.0/5
Požadavky dlužníka
 • Minimálně 21 let, maximálně 69 let
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 800 800 646
Rozvrh 8:00 to 10:00
po
út
st
Čtv

PROFO CREDIT Czech, a. s. je poskytovatelem rychlé půjčky v rozmezí od 5 000 Kč až do 150 000 Kč.

Parametry půjčky
 • Půjčka
  10 000 – 150 000 Kč
 • Úrok od
  9,21 %
 • Doba splatnosti
  3 – 48 měsíců

Působí na nadnárodní úrovni, a to nejen v Evropě, ale taktéž i v Asii. Vzhledem na široké spektrum působení a licence od ČNB můžete spolehnout na Razdva půjčka v sféře nebankovních půjček. Na webových stránkách, zrovna Razdva půjčka recenze, dokážete se dozvědět toho více při čtění skutečných příběhů.

Stačí mít internetové připojení a trochu času na vyplnění krátkého formuláře. Hlavními požadavky pro schválení žádosti o půjčku jsou občanství České republiky, plnoletí a doklad o pravidelný příjem. Ve formuláři žadatel musí vyplnit své jméno, příjmení, rodné číslo a kontaktní údaje jako jsou e-mailová adresa a telefonní číslo.

Potom zbývá jenom nahrát kopie občanského průkazu s doklady o Vašich pravidelných příjmech. Schvalovací proces trvá takřka 15 minut. Po schválení Vaši žádosti dostanete peníze na účet za par minut, jestli máte stejnou banku, co má Váš poskytovatel.

Délka splatností nebankovního úvěru záleží na Vás.

Můžete ji klidně rozdělit od 3 měsíců až do 4 let.

Taktéž se dá přizpůsobit měsíční splátky podle Vašich platebních možností. Pevná úroková sazba stanoví 9,6 %. Na oficiální stránce Raz dva půjčka 3000 můžete využít kalkulačku a spočítat sumu a délku splácení.

Dokonce Razdva půjčka od soukromé osoby na op poskytuje možnost předčasného splacení, a to za stanovený předem poplatek, jenž nepřesahuje 1 % , pokud máte smlouvu na delší dobu než jeden rok. Když Vám smlouva končí rychleji než za jeden rok, tak budete mít poplatek jenom 0,5 %.

Není to žádná “černá krabice”, jste připraven na cokoliv!

Razdva půjčka nevyžaduje ručitele. Nemusíte se také bát, že budete nucen zastavit vlastní pozemek za úvěr. Dokonce kdybyste splatil jenom 3 splátky a další splacení nemůžete zvládnout kvůli pracovním problémům, stačí zavolat.

Vždycky k dispozici máte infolinku Raz dva půjčka za telefonním číslem 800 800 646 pro vyřešení jakýchkoliv vzniklých problémů.

Tvůj komentář

MS
Marina Strnadová
19 March 2024
Díky půjčce jsem si mohla dovolit účast na gurmánském festivalu. Bezproblémová zkušenost, peníze dorazily včas.
LV
Lubomír Vojtěch
15 November 2023
Jsem velmi potěšen, jak snadno a úspěšně jsem získal půjčku prostřednictvím této služby. Doporučuji každému, kdo hledá spolehlivé řešení.
TD
Tereza Dvořáková
20 September 2022
Tuto službu využívám poprvé a velká spokojenost. Děkujeme manažerovi, který nám pomohl vyřešit a vybrat tu nejlepší online půjčku.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Maurycy Kaczmarek
Velmi dobrý servis. Super rychlá práce, vše srozumitelné, peníze přišly ihned na kartu. Děkuju.
Helena Štěpánková
Často si zde beru mikropůjčky, zhruba jednou za dva týdny. Ale do 4 tisíc, takže mám vždy čas na výplatu a splacení dluhů. Kromě toho podruhé nemusíte ani nic vyplňovat a můžete úvěr splácet přes osobní účet, což je velmi pohodlné
Jitka Novotná
Tato půjčka mi dvakrát pomáhala. Všechny formality probíhají online a je vyžadováno minimum dokumentů. Pokud s úvěrovou historií nejsou vážné nuance, dostanete peníze do půl hodiny. Na úroky z prodlení jsem byla upozorněna, platila jsem včas. Nebyly žádné problémy. Děkuji za rychlou půjčku.
Anna Hoffmannová
Služby využívám, když potřebuji peníze před výplatou. Zdvořilí manažeři mi vždy nabídnou tu nejlepší půjčku. Vydává se rychle a nemá žádné skryté příplatky.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!