CreditPortal půjčka

https://pujka-online.cz/CreditPortal
Snadno se nanáší
4.0/5
Doba schválení
4.0/5
Žádná skrytá podmínka
5.0/5
Pravidla obnovy
4.0/5
Kvalita služeb
4.0/5
Zákaznická podpora
3.0/5
Požadavky dlužníka
 • Plnoletost
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: (+420) 222 208 211
Rozvrh
8:00 – 18:00
po
út
st
Čtv
Parametry půjčky
 • Půjčka
  500 – 30 000 Kč
 • Úrok od
  40 %
 • Doba splatnosti
  5 – 30 dní

Pokud potřebujete značnou částku peněz, můžete zvážit získání půjčky přes CreditPortal v České republice. Tyto půjčky jsou dostupné online a mohou trvat až pět let. Mají také velmi flexibilní podmínky a jsou k dispozici jednotlivcům s jakoukoli úvěrovou historií.

CreditPortal je půjčka na značnou částku peněz

Spotřebitelský úvěr je významná půjčka na op pro nezaměstnané na dobu až pěti let a lze jej využít na různé účely, včetně cestování, odpočinku, studia a oslav. O spotřebitelský úvěr lze zažádat online CreditPortal, a pokud máte špatnou úvěrovou historii, stále o něj můžete požádat. Tyto půjčka 4000 bez doložení příjmu jsou velmi flexibilní a jsou dostupné i jednotlivcům pracujícím v zahraničí. Můžete se kdykoli snadno přihlásit online.

S touto půjčkou si můžete půjčit až 200 000 Kč až na 108 měsíců s úrokovou sazbou 11,6 % ročně. Měsíční splátky jsou 3 030 Kč s možností odkladu až 15 splátek.Je to jednorázový poplatek 2 000 Kč a nemusíte platit měsíční poplatek za správu úvěru.

Úvěrový proces CreditPortal trvá pět až třicet dní a faktorem je vaše bonita. Pokud chcete refinancovat svou půjčku Credit 30, můžete tak učinit online nebo telefonicky. Po procesu bude váš zákazník aktualizován aktuálním cenikem. Obdržíte také SMS zprávu, zda můžete refinancovat.

Jedná se o půjčku až na 5 let

Česká republika je zemí, která má přísné zákony na půjčování peněz a u půjček to platí obzvlášť. Všechny typy úvěrů jsou upraveny zvláštními směrnicemi a každá úvěrová společnost musí mít k poskytování těchto služeb zvláštní povolení. To však neznamená, že by správa EuroCredits měla kohokoli nabádat k tomu, aby si vzal půjčku. I když vám půjčky mohou pomoci regulovat vaše finance, je důležité pečlivě si přečíst podmínky.

Spotřebitelské úvěry jsou značné půjčky až na 5 let a často si je berou jednotlivci nebo podniky k uspokojení svých finančních potřeb. Mohou být použity pro širokou škálu účelů, včetně cestování, odpočinku, studia, oslav a oprav domů a automobilů. Na rozdíl od klasických půjček nevyžadují spotřebitelské úvěry žádné zajištění a lze je snadno zažádat. Pokud máte špatnou úvěrovou historii, stále můžete získat schválení půjčky prostřednictvím spotřebitelského úvěru a podmínky jsou flexibilní.

Je k dispozici jednotlivcům

CreditPortal nabízí úvěrové půjčky pro fyzické osoby v České republice. Je nebankovním poskytovatelem krátkodobých půjček. Tyto půjčky jsou dostupné pro jednotlivce se špatnou úvěrovou historií a mají flexibilní podmínky. O tyto půjčky můžete požádat online kdykoli a odkudkoli. O tyto půjčky můžete žádat i v případě, že pracujete v zahraničí.

CreditPortal je oblíbenou možností pro fyzické osoby v České republice, které mají zájem o osobní půjčku. Stránka nabízí mnoho funkcí, které vám pomohou učinit správné finanční rozhodnutí. Můžete například porovnat sazby různých poskytovatelů půjček a určit, který z nich je pro vaši situaci nejvhodnější. Pokud potřebujete refinanční půjčku, můžete zažádat online prostřednictvím svého klientského profilu nebo můžete zavolat úvěrovému poradci a požádat o refinanční půjčku. Máte-li zájem o refinancování úvěru, můžete tak učinit do pěti až třiceti dnů. Po dokončení refinancování vám přijde SMS s aktuálním cenikem.

Web nabízí rozsáhlý katalog nabídek půjček. To vám umožní porovnat sazby, podmínky a podmínky různých nabídek půjček. Umožňuje vám také požádat o půjčku online, aniž byste museli vyplňovat žádost o úvěr.

Tvůj komentář

P?
Petr Černý
05 October 2022
Děkuji za rychlé vyřízení mé žádosti o půjčku! Schváleno navzdory mé špatné úvěrové historii.
JS
Jan Svoboda
05 September 2022
První vyplnění online žádosti trvalo 10 minut a po 3 hodinách mi peníze přišly na účet.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Jana Tomanová
Jsem zaměstnána pouze šest měsíců, takže o půjčkách v bankách nemůže být řeč. Je dobré, že existují nebankovní společnosti. Využila jsem jejich služeb dvakrát, půjčka mi nebyla zamítnuta. Jejich úroková sazba není nejnižší, nečekají vás ale žádné dálší skryté poplatky.
Lenka Dostálová
Tato půjčka je spolehlivá a nejedná se o žádný podvod. Operátoři jsou velmi taktní a zdvořilí. Obsluha se mi moc líbí.
Tomáš Kučera
Využil jsem tuto online půjčku. Žádost byla vyřízena poměrně rychle. Z dokumentů potřeboval pouze OP a rodné číslo. Nebral jsem velkou částku a byl jsem velmi spokojen s úvěrovou sazbou. Spolehlivý věřitel! Pokud budu znovu potřebovat, určitě využiji!
Jitka Novotná
Tato půjčka mi dvakrát pomáhala. Všechny formality probíhají online a je vyžadováno minimum dokumentů. Pokud s úvěrovou historií nejsou vážné nuance, dostanete peníze do půl hodiny. Na úroky z prodlení jsem byla upozorněna, platila jsem včas. Nebyly žádné problémy. Děkuji za rychlou půjčku.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!