Pojištění půjčky

https://pujka-online.cz/Pojištěná půjčka
Snadno se nanáší
4.0/5
Doba schválení
4.0/5
Žádná skrytá podmínka
4.0/5
Pravidla obnovy
4.0/5
Kvalita služeb
4.0/5
Zákaznická podpora
4.0/5
Požadavky dlužníka
 • Více než 18 let
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 800 200 280
Rozvrh
Po – Pá: 8:00 – 20:00
So – Ne: 9:30 – 18:00
po
út
st
Čtv

Pojištění úvěru je druh pojištění proti rizikům spojeným s úvěrovými vztahy. Účastníky úvěrových vztahů mohou být banky, fyzické i právnické osoby. K ochraně proti různým typům úvěrových rizik existují různé druhy úvěrového pojištění.

Parametry půjčky
 • Půjčka
  10 000 – 150 000 Kč
 • Úrok od
  24,44 %
 • Doba splatnosti
  12 – 60 měsíců

Pojištění pro případ pracovní neschopnosti a invalidity III. stupně

V případě pracovní neschopnosti a ztráty zaměstnání je důležitá karenční doba, po kterou musíte být bez zaměstnání pro vznik nároku na pojistné plnění. U různých pojistitelů se to liší: u Komerční banky karenční doba počítá 28 dní, u ČSOB – minimálně 40 dní a u České spořitelny dokonce 60 dní. Při ztrátě zaměstnání táto lhůta číní od jednoho do tří měsíců. Hlavním omezením je zpravidla to, že pojištění je platné, když pojistník přišel o práci z důvodů, které nemůže ovlivnit. Například zeštíhlení nebo likvidace organizace. Pojišťovna nebude hradit v případě odchodu z vlastní vůle nebo dohodou stran.

Pojištění života a zdraví

Takové pojištění se doporučuje při žádosti o jakýkoli typ úvěru. Umožní splatit dluh v případě úmrtí nebo invalidity pojištěného III. stupně, a také pokud z důvodu nemoci či úrazu nebude dlouhodobě schopen splácet.

Zde je třeba dávat pozor na podmínky, které pojištění nabízí. Zdaleka ne všechny společnosti pojišťují situace, kdy ke škodě nebo zranění došlo v důsledku extrémních rekreačních aktivit. Jinými společnostmi jsou takové případy uznávany jako pojistná událost, ale pojistka je dražší. Za pozornost stojí také významný seznam nemocí – výjimek a situací, které pojišťovny pravděpodobně odmítnou proplatit. Před podpisem smlouvy stojí za to si ji přečíst.

Společnost poskytující úvěr nebo pojišťovna s největší pravděpodobností nebude váš zdravotní stav kontrolovat, ale rozhodně vám připomene nutnost doložit potvrzení o zdravotním stavu. To znamená, že pojištěny podpisem smlouvy přijímá odpovědnost, že jeho zdravotní stav odpovídá tomu, co uvedl půjčka 50000.

V případě úmrtí pojištěného uhradí pojišťovna jednorázově celkovou zbývající dlužnou část finančního závazku dle smlouvy o úvěru, která zůstala k datu smrti pojištěného neuhrazena.

Pojistka není vždy kryje celý zbývající úvěr. S tímto nelze počítat v případě pracovní neschopnosti nebo ztráty zaměstnání vůbec. Limitem pojistného plnění je obvykle 12 měsíčních splátek. Komerční banka a Sberbanka zaplatí při ztrátě zaměstnání max. šest měsíčních splátek.

Výhody úvěrového pojištění

Zda je výhodné pojištění půjčka před výplatou ihned na účet či nikoliv, záleží na každém konkrétním případě. Například když již splácíte úvěr, jste jediným živitelem rodiny a okolnosti se vyvíjejí tak, že potřebujete další úvěr. V tomto případě byste měli přemýšlet o pojištění úvěru.

To samozřejmě neznamená, že pokud máte stabilní zaměstnání a nemáte rodinu, kterou živíte, tak úvěrové pojištění nepotřebujete. Pokud tuto možnost berete jako dodatečnou ochranu před nepředvídanými situacemi, budete mít jistotu, že nenastanou žádné problémy a budete vždy moci splácet své závazky.

Tvůj komentář

HK
Helena Kučerová
22 November 2022
Pohodlné ukládání dokumentů a příjem peněz na kartu s dobrým úrokem. Doporučuji!
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Filip Němec
Jedna z nejefektivnějších společností! Žádné zbytečné otázky, zbytečné telefonáty a rozhovory. Registrace na webu byla rychlá, peníze na kartu přišly okamžitě. Půjčka je momentálně nejlepší v Čechách.
Tomáš Kučera
Využil jsem tuto online půjčku. Žádost byla vyřízena poměrně rychle. Z dokumentů potřeboval pouze OP a rodné číslo. Nebral jsem velkou částku a byl jsem velmi spokojen s úvěrovou sazbou. Spolehlivý věřitel! Pokud budu znovu potřebovat, určitě využiji!
Dagmar Karel
Peníze byly naléhavě potřeba. Aplikace trvala 10 minut a tady jsou peníze na mém účtu. Podmínky jsou transparentní, nebyly zde žádné skryté poplatky.
Kateřina Vávrová
Několikrát jsem si sháněla půjčku, když potřebovala peníze před výplatou. Vše je celkem rychlé a pohodlné. Kvalitní aplikace, výborné podmínky. A je tu užitečná možnost, která vám umožní získat velkou částku a rozdělit ji do několika plateb.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!