Creditea – jak sehnat půjčku v krocích

https://pujka-online.cz/Creditea půjčka
Snadno se nanáší
4.0/5
Doba schválení
5.0/5
Žádná skrytá podmínka
4.0/5
Pravidla obnovy
5.0/5
Kvalita služeb
4.0/5
Zákaznická podpora
5.0/5
Požadavky dlužníka
 • Plnoletost
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 723 53 53 53
Rozvrh
Po – Pá 8:00 – 17:00
po
út
st
Čtv
Pros
 • až 130 000 Kč do 15 minut a plně online
 • lze čerpat méně, než je sjednaná rezerva
 • čerpat lze znovu i již dříve splacenou jistinu
 • zdarma sjednání, správa i předčasné splacení
 • kdykoliv lze změnit výši splátky
 • každý sedmý měsíc lze využít splátkové prázdniny
 • možnost změny data splátky jednou za půl roku zdarma
Cons
 • pouze na bankovní účet
 • nižší schvalovatelnost
 • opakované čerpání je umožněno i po zhoršení finanční situace klienta

Creditea půjčka je novým produktem od Provident Financial s.r.o. Jedná se o online půjčku, kde si prostřednictvím jednoduchého online formuláře můžete získat 3 000 až 130 000 Kč. Jde o půjčku bezúčelovou pro vlastní potřeby a pro její uzavření nepotřebujete ručitele ani zajištění nemovitostí. Splácení půjčky probíhá po dobu 6 až 36 měsíců, roční úroková sazba je od 36% a opravdu platí pouze pro půjčenou část peněz. Je to fixní roční úrok za čerpanou část úvěru, kterou používáte. Úvěr bez žádných poplatků předem za zřízení nebo za čerpání, což je dobře a výhodně. Předčasné splacení je také zdarma..

Parametry půjčky
 • Půjčka
  3 000 – 130 000 Kč
 • Úrok od
  9,84 %
 • Doba splatnosti
  6 – 36 měsíců

Creditea recenze

Sjednání půjčky creditea je rychlé a pohodlné. Zaprvé musíte navštívit stránky www.creditea.cz.

Prvním krokem je vybrat požadovanou částku a potvrit podmínky půjčka na mateřské bez registru. Druhým krokem je výpočet přibližně možné výše měsíční platby. Zde se dozvíte, kolik vám bude třeba měsíčně platit a zda budete schopni a ochotni to dělat.

Třetím krokem je vyplnění žádosti, v níž musíte zadat základní osobní údaje jako je jméno, příjmení, číslo OP, místo narození a adresu trvalého pobytu, e-mail, rodné a telefonní číslo. Pak v ní zadáte informace o příjmech a výdajích, měsíčních splátkách, vyživovaných dětech. Po zadání těchto údajů se dozvíte, kolik peněz vám Provident půjčí, jakož i o výši minimální měsíční splátky. Zde také můžete nastavit předčasné splácení nebankovní půjčka pro důchodce.

Čtvrtým krokem souhlasíte, že podepisujete smlouvu a pak vám bude na telefon odeslána SMS zpráva s kódem, který je třeba zadat do žádosti.

Po zadání PIN kódu následuje pátý krok – prokázání příjmů. Nejedná se o půjčku bez registru a při posuzování žádosti se prověřuje bonita klienta a nahlíží se do registrů. Šestým krokem je prokazování totožnosti, což probíhá nahráním fotografie ze dvou stran občanského průkazu, přičemž k žádosti je nutné přidat i vaši fotku s občankou v ruce, na níž je vidět váš obličej. Po schválení vaše žádosti o půjčku, budou vám peníze zaslány na účet za par minut.

Podmínky pro sjednání půjčky a její výhody

V případě Creditea půjčky je nutné splnit následující požadavky: minimální věk 18 let, občanství ČR, musíte mít bankovní účet a prokázat svou úvěruschopnost.

Výhodou je, že proces sjednání a čerpání půjčky je velmi jednoduchý, když všechno vyřídíte z domova bez navštěvování pobočky. K ziskání financí musíte podat online žádost, jejíž vyplnění vám zabere pouze pár minut. Po schválení žádosti a ověření vaší totožnosti a příjmu rychle obdržíte peníze na svůj bankovní účet. Pak vám bude vytvořen zákaznický účet Creditea s informacemi o své online půjčce, k němuž můžete kdykoli přihlásit a zkontrolovat stav vaší půjčky.

Creditea kontakt

Provident Financial s.r.o.

Olbrachtova 2006/9

140 00 Praha 4

Česká republika

Pracovní doba je pondělí až pátek 8:00 -17:00

WhatsApp 723 53 53 53

[email protected]

www.creditea.cz/faq.

Tvůj komentář

V
Václav
13 November 2023
Rychlé schválení žádosti o půjčku pro mě bylo příjemným překvapením. Tato služba funguje na vysoké úrovni.
L
Lvoun
18 March 2023
Creditea mi poskytlo rychlou a bezproblémovou půjčku. Nemohl jsem být spokojenější.
DP
Drahomíra Pokorná
31 January 2023
Pohodlná služba pro získání rychlé půjčky.
FK
František Kafka
08 December 2022
Tuto společnost jsem si vybral na základě recenzí a mýlil jsem se. Zatím se to všem líbí.
RN
Roman Novák
18 November 2022
Poprvé jsem hledal půjčku online a narazil jsem na tyto stránky. Manažer mi nabídl nejlepší půjčku za podmínek a po 2 hodinách už byly peníze na kartě.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Tomáš Kučera
Využil jsem tuto online půjčku. Žádost byla vyřízena poměrně rychle. Z dokumentů potřeboval pouze OP a rodné číslo. Nebral jsem velkou částku a byl jsem velmi spokojen s úvěrovou sazbou. Spolehlivý věřitel! Pokud budu znovu potřebovat, určitě využiji!
Martina Bláhová
Vše je v pořádku. Využívám již 10 dní, zatím bez problémů: vše bylo vyřízeno rychle, částka nebyla malá, smlouva přišla na poštu a peníze na kartu. Pro mě je tato půjčka nejlevnější.
Helena Štěpánková
Často si zde beru mikropůjčky, zhruba jednou za dva týdny. Ale do 4 tisíc, takže mám vždy čas na výplatu a splacení dluhů. Kromě toho podruhé nemusíte ani nic vyplňovat a můžete úvěr splácet přes osobní účet, což je velmi pohodlné
Filip Němec
Jedna z nejefektivnějších společností! Žádné zbytečné otázky, zbytečné telefonáty a rozhovory. Registrace na webu byla rychlá, peníze na kartu přišly okamžitě. Půjčka je momentálně nejlepší v Čechách.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!