Tesco půjčka

https://pujka-online.cz/Tesco
Snadno se nanáší
4.0/5
Doba schválení
4.0/5
Žádná skrytá podmínka
4.0/5
Pravidla obnovy
4.0/5
Kvalita služeb
4.0/5
Zákaznická podpora
4.0/5
Požadavky dlužníka
 • Plnoletost
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 542 100 200
Rozvrh
Po – Pá: 8:00 – 17:00
po
út
st
Čtv
Parametry půjčky
 • Půjčka
  10 000 – 250 000 Kč
 • Úrok od
  12,81 %
 • Doba splatnosti
  12 – 84 měsíců

Možná jste slyšeli o Tesco půjčce nebo Tesco kreditní kartě, což jsou dvě formy půjček. Oba fungují stejným způsobem: umožňují vám vzít si půjčku a používat kreditní kartu k nákupům v obchodech Tesco. Ať už chcete půjčku použít na úhradu školních nebo domácích výdajů, budete schopni najít to správné řešení pro vaše potřeby. Jak ale zažádat o Tesco půjčku?

Clubcard

Tesco má program nazvaný Clubcard, který umožňuje členům přijímat speciální nabídky. Výhody této karty přesahují jednoduché slevy. Nabízí vám bonus za registraci a celou historii vašeho nakupování.Pokud jste členem Tesco, můžete získat půjčku i přes Clubcard. Mikropůjčka bez registru bude splacena do šesti měsíců. Můžete jej použít k nákupu potravin, oblečení, elektroniky a dalších věcí, které potřebujete.

Clubcard nabízí slevu 10 procent na nákup v prodejnách Tesco. Navíc, pokud máte kartu, můžete získat půjčku od Raiffeisenbank nebo supermarketu Billa. Podmínky půjček zjistíte, že jsou velmi flexibilní. Pokud nemůžete půjčku splatit do šesti měsíců, můžete prostředky použít v jiné bance nebo je dokonce převést na svou kreditní kartu.

Úrokové sazby osobní půjčky Clubcard jsou u Tesco Bank sníženy. Ti, kteří si půjčují mezi PS25,001 a PS35,001, mají nárok na nejnižší bankovní sazbu dostupnou na trhu. Úroková sazba osobních úvěrů Tesco je nyní reprezentativní 6,7 % APR, což je jedna z nejnižších sazeb na trhu. Doba splatnosti půjčky závisí na tom, kolik si půjčíte a na co ji potřebujete, ale tato sazba je stále velmi nízká.

Tesco online kredit

Kreditní karta od Tesca se snadno používá. S kreditem Tesco mobile si můžete do telefonu zakoupit širokou škálu produktů již za 5 eur za nákup. Je k dispozici také pro nákupy online a v obchodech. Chcete-li požádat o kreditní kartu, navštivte webové stránky společnosti. Můžete dokonce požádat o kredit na mobilní telefon online a získat okamžité rozhodnutí. Mějte však na paměti, že existuje několik podmínek a omezení.

Kreditní kartou Tesco můžete platit při každém nákupu v Tesco. Platí se měsíční poplatek 50 až 100 Kč. Poté můžete kreditní kartu použít pro jakýkoli nákup v Tesco. Rychlá půjčka lze použít k nákupu, stejně jako poukazky Clubcard. Úroková sazba u těchto karet je první dva roky 0 %. Kartou můžete platit i v jiných obchodech, jako je Wal-Mart.

Abyste mohli požádat o Tesco kreditní kartu, musíte mít platnou Clubcard a být členem Tesco. Poté musíte vyplnit formulář, který potvrdí číslo vašeho účtu. Formulář musí obsahovat platné číslo mobilního telefonu. Jakmile přihlášku dokončíte, obdržíte potvrzovací e-mail. Tento e-mail bude poté odeslán týmu zákaznické podpory Tesco. Poté budete moci aktivovat svou Tesco kreditní kartu.

Kromě kreditní karty můžete získat také Tesco mobile kredit. Tato kreditní karta je určena pro použití na mobilních zařízeních Tesco, jako jsou chytré telefony a tablety. Operátor Tesco mobile oznámí další podrobnosti o své službě v září. Prozatím je však důležité před podáním žádosti o kartu porozumět základním podmínkám. Výhody kreditních karet Tesco mobile stojí za pozornost. Pokud máte zájem, přihlaste se ještě dnes. Budete překvapeni, jak je to pohodlné.

S kreditními kartami Tesco mobile můžete telefonem platit za nákupy, například za potraviny. Tesco nabízí pro své zákazníky také SIM kartu za 3,90 EUR. Pro získání Tesco SIM karty je třeba navštívit hlavní kancelář společnosti na Slovensku na adrese Vršovická 1527/68b v Praze. Můžete také navštívit webové stránky společnosti a požádat o kreditní kartu.

Jako spotřebitel musíte pochopit, že tyto karty podléhají dani. Tesco tyto daně vrátilo za další položky prodávané na svých webových stránkách, to však nemá vliv na princip neutrality. Když si koupíte kreditní kartu od společnosti Tesco, převádíte své peníze. Chcete-li získat kreditní kartu od společnosti Tesco, musíte uvést platné číslo bankovního účtu. Držitel karty musí uvést své celé jméno, věk a kontaktní údaje.

Tvůj komentář

VA
Veronika Adamcová
20 July 2023
Na nákup vybavení bylo zapotřebí malé množství a tato služba přišla na záchranu. Přihlášku jsem vyplnil během pár minut a peníze přišly rychle. Děkuji!
V
Vávrová
01 April 2023
S půjčkou od Tesco Půjčka jsem byl velmi spokojen. Proces schválení byl velmi rychlý a jednoduchý. Děkuji vám za vaši pomoc!
LS
Ludmila Svobodová
24 September 2022
První zkušenost s používáním online půjček se ukázala jako jednoduchá a pohodlná. Dokumenty nebyly dlouho kontrolovány. S podmínkami jsem spokojen, v případě potřeby využiji.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Filip Němec
Jedna z nejefektivnějších společností! Žádné zbytečné otázky, zbytečné telefonáty a rozhovory. Registrace na webu byla rychlá, peníze na kartu přišly okamžitě. Půjčka je momentálně nejlepší v Čechách.
Lukáš Dvořák
Půjčka se mi líbí, protože jsem zde nikdy neměl potíže s jejím získáním. Není potřeba hromada dokumentů, nějaká ta potvrzení. Vše probíhá online, nemusíte ani nikam chodit. Co se týče úrokové sazby, ta je nízká.
Maurycy Kaczmarek
Velmi dobrý servis. Super rychlá práce, vše srozumitelné, peníze přišly ihned na kartu. Děkuju.
Izabela Borkowska
Poměrně dostupný web, kde můžete získat půjčku, aniž byste opustili svůj domov, kde si můžete vybrat z několika nabízených možností.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!