GE Money Bank

https://pujka-online.cz/GE Money Bank
Snadno se nanáší
4.0/5
Doba schválení
3.0/5
Žádná skrytá podmínka
3.0/5
Pravidla obnovy
5.0/5
Kvalita služeb
4.0/5
Zákaznická podpora
4.0/5
Požadavky dlužníka
 • Plnoletost
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 844 111 145
Rozvrh
Po – Pá: 7:00 – 21:00
po
út
st
Čtv
Parametry půjčky
 • Půjčka
  5 000 – 1 500 000 Kč
 • Úrok od
  6,3 %
 • Doba splatnosti
  2 – 10 let

GE Money Bank je přední finanční institucí v zemi. Banka byla založena v roce 1997 jako GE Capital Bank. Banka poté získala Agrobanku bank a změnila svůj název na GE Money Bank. V roce 2016 prošla IPO a působí pod názvem Moneta Money Bank. Tato full-service banka má mnoho poboček po celé republice a zaměřuje se na malé a střední podniky a drobné klienty.GE Money Bank sídlí v Praze a její call centrum se nachází v Ostravě.

Český bankovní sektor má dobré makroekonomické základy a těží z příznivé měnové politiky, snadného financování a zlepšení kvality aktiv. Moody’s nedávno zařadila české banky mezi nejlépe kapitalizované ve střední Evropě. Moneta Money Bank si udržuje základní Tier One poměr 17,7 %. Český bankovní sektor se však potýká s několika protivětry, které by bance mohly v budoucnu zabránit v dosažení vyšší návratnosti vlastního kapitálu (ROE).

GE Money je univerzální banka a jedna z největších finančních institucí v zemi. Díky rozsáhlé síti poboček a bankomatů má banka celostátní zastoupení a poskytuje bankovní služby individuálním i firemním zákazníkům. Kromě služeb komerčního bankovnictví poskytuje GE Money Czech správu osobních financí prostřednictvím sítě spotřebitelských úvěrů, hypotečních úvěrů a firemních úvěrů. Banka je vlastněna GE Capital, globální společností poskytující finanční služby, která má aktiva více než pět miliard dolarů.

GE Money Czech bude v květnu po IPO banky veřejnou obchodní společností. Získá až 1,7 miliardy dolarů a od června 2011 se stane největší IPO bank ve střední Evropě. To je známkou toho, že GE obrací svou pozornost na průmyslové operace, nikoli na finanční služby. Budoucnost banky je nejistá, ale stojí za zvážení. Pokud hledáte novou banku, zvažte GE Money Czech.

MONETA Money Bank

MONETA Money Bank Czech je soukromá banka, která nabízí řadu bankovních produktů jednotlivcům i firmám v ČR. Tyto produkty zahrnují kreditní karty a běžné účty, termínované vklady a hypotéky a financování automobilů. Pokud chcete získat půjčka pro studenty bez doložení příjmu od MONETA Money Bank Czech, měli byste nejprve pochopit jejich obchodní model a výhody používání této banky. Pokud jste jednotlivec nebo podnikatel a hledáte půjčku, můžete se kliknutím na odkaz níže dozvědět více o službách nabízených touto bankou.

MONETA dodržuje přísná pravidla a předpisy, které zajišťují integritu jejích obchodních operací. Program řízení banky proti podvodům zahrnuje pravidelné kontroly a hodnocení jejích zásad a postupů s cílem identifikovat rizika a předcházet finanční kriminalitě. Kromě toho provádí kontroly AML u všech svých větších komerčních úvěrových zákazníků. A konečně, MONETA dodržuje přísná mezinárodní pravidla pro boj proti praní špinavých peněz a financování boje proti terorismu.

MONETA také podporuje různé komunity finančně a prostřednictvím programu firemního dobrovolnictví. Zaměstnanci mají každý rok dva dny volna, aby se mohli dobrovolně podílet na komunitních projektech. Banka nedávno získala ocenění „Business for Society“ za odhodlání dobrovolnické činnosti. Plánuje interně pokračovat ve svém schématu společenské odpovědnosti. Banka v současné době systém propaguje, včetně dává zaměstnancům šanci zapojit se do své komunity. Její angažovanost pro společnost přinesla řadu pozitivních dopadů, včetně daru ve výši 2,9 mil. Kč na pomoc dětem a rodinám v nouzi.

GE Money Bank je jednou z největších finančních institucí v České republice, která obsluhuje jak osobní, tak firemní klientelu. Se sítí 221 poboček a více než 600 bankomatů poskytuje banka také celou řadu bankovních služeb včetně správy osobních financí. GE Money Bank vlastní GE Capital, dceřiná společnost General Electric. Sídlo má v Praze a kanceláře v Ostravě.Její finanční servis je podpořen silnou kapitálovou základnou, která jí pomáhá udržovat poměr přiměřenosti nad tržním standardem.

GE sleduje několik rychle rostoucích trhů, včetně východní Evropy. Zatímco aktiva společnosti jsou zhruba 705 miliard USD, investice na rozvíjejícím se trhu s sebou nesou značná rizika. Například na nevyspělém trhu, jako je východní Evropa, mohou být úvěrové ztráty vysoké a konkurence ve službách střední třídy je nelítostná. GE musí přijít s novým obchodním modelem, což znamená zaměřit se na trhy s větším potenciálem růstu.

Jak zažádat o GE Money Bank

O dlouhodobá půjčka bez registru můžete požádat prostřednictvím GE Money Bank. Tato banka má pobočky a bankomaty po celé střední a východní Evropě. V minulosti tato banka nabízela i kreditní karty. Společnost také poskytla úvěry podnikům na rozvíjejících se trzích. Banka však přestala půjčovat podnikům na vyspělých trzích. Zůstává však oddána rozvíjejícím se trhům. Zde je několik důvodů, proč zvážit žádost o půjčku prostřednictvím GE Money Bank.

Kniha hypotečních úvěrů GE Money

Společnost poskytující finanční služby GE Money se stáhla z trhu financování vozidel na Novém Zélandu a jako důvod uvedla úvěrovou krizi.Rovněž přestala poskytovat úvěry na bydlení prostřednictvím své dceřiné společnosti Wizard Home Loans a hledá kupce. V Norsku se GE Money Bank Norge, součást stockholmské GE Capital AB, stala jedním z předních poskytovatelů spotřebitelského financování s téměř 300 000 klienty a celkovými půjčkami ve výši 5 miliard NOK.

Globální bankovnictví je plné rizik, ale GE riskuje a vstupuje na rostoucí trh, jako je východní Evropa. Zatímco míra úvěrových ztrát je na rozvíjejících se trzích vysoká, konkurence je ve střední třídě nelítostná. GE Money bude muset přizpůsobit svůj obchodní model, aby mohl konkurovat na tomto novém území. A pravděpodobně bude čelit tvrdé konkurenci ze strany místních bank. Analytici však tvrdí, že ochota společnosti riskovat je dostatečně vysoká, aby toto riziko ospravedlnila.

Aplikace internetového bankovnictví MONETA na platformě OS myGEMINI Digital Bank

Aplikace internetového bankovnictví MONETA na platformě OS myGEMINI Digital Bank OS získala řadu ocenění, včetně Zlaté koruny od českého finančního fóra. Toto ocenění podtrhuje význam internetového bankovnictví banky, které získalo podíl na trhu 50 %. Jeho funkce internetového bankovnictví pomohly snížit provozní náklady banky na pobočkách a zároveň zlepšily zákaznickou zkušenost.

ZYNLO díky své komplexní sadě produktů a nástrojů usnadňuje bankovnictví než kdykoli předtím. Banka spustila aplikaci za devadesát dní bez konverze jádra nebo najímání nových zdrojů. Projekt zahrnoval spolupráci se společností Nymbus, předním poskytovatelem technologických služeb a softwaru, za účelem poskytování průběžné technické a provozní podpory. Jedinečné online bankovnictví MONETA bylo navrženo tak, aby splňovalo nejvyšší požadavky PSD2 a zároveň umožňovalo zákazníkům provádět platby rychleji než kdykoli předtím.

Aplikace internetového bankovnictví MONETA na platformě myGEMINI Digital Bank OS umožňuje zákazníkům provádět okamžité transakce se svou bankou. Zákazníci mohou také zobrazit zůstatky na svých účtech a platit účty. Mohou si prohlížet nejnovější aktualizace o své bance a dostávat přizpůsobené nabídky. Okamžité otevření účtu, katalog produktů a možnosti sdružování produktů pomáhají bankám co nejlépe využít digitální kanály. Bezpečné ověření identity zákazníka a také prevence podvodů jsou dalšími výhodami řešení digitálního bankovnictví myGEMINI.

Systém pojištění vkladů MONETA

Systém pojištění vkladů MONETA pokrývá vkladové účty fyzických a právnických osob do maximální výše 100 000 EUR na osobu. Banka je členem Garančního systému finančního trhu a přispívá do něj. Sídlo společnosti je v Praze 4.

MONETA loni vykázala rekordní zájem o půjčky na auta a motocykly. Firma financovala 11 852 zakázek v hodnotě 3,941 miliardy Kč. Většina prodejců automobilů má aplikaci SMARTauto. Milovníci jednostopých vozidel si mohou stáhnout produkt půjčky motoCREDIT. K dispozici je také aplikace SMARTauto. Systém pojištění vkladů MONETA je určen k ochraně zájmů klientů.

MONETA Money Bank, a.s., česká banka, je čtvrtou největší finanční institucí v zemi. Mezi její produkty a služby patří spotřebitelské úvěry, investice, pojištění, leasing a treasury produkty. Banka provozuje více než 160 poboček a více než 500 bankomatů. Mezi její základní hodnoty patří digitální inovace, ohleduplnost k životnímu prostředí a závazek podporovat zákazníky a jejich potřeby za všech ekonomických podmínek.

Tvůj komentář

V?
Vladimír Černá
20 November 2022
Online půjčky využívám neustále a vždy bez problémů. Děkujeme manažerům, kteří vám pomohou vybrat ty nejlepší podmínky pro získání půjčky.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Lukáš Dvořák
Půjčka se mi líbí, protože jsem zde nikdy neměl potíže s jejím získáním. Není potřeba hromada dokumentů, nějaká ta potvrzení. Vše probíhá online, nemusíte ani nikam chodit. Co se týče úrokové sazby, ta je nízká.
Anna Hoffmannová
Služby využívám, když potřebuji peníze před výplatou. Zdvořilí manažeři mi vždy nabídnou tu nejlepší půjčku. Vydává se rychle a nemá žádné skryté příplatky.
Jana Tomanová
Jsem zaměstnána pouze šest měsíců, takže o půjčkách v bankách nemůže být řeč. Je dobré, že existují nebankovní společnosti. Využila jsem jejich služeb dvakrát, půjčka mi nebyla zamítnuta. Jejich úroková sazba není nejnižší, nečekají vás ale žádné dálší skryté poplatky.
Vojtěch Fiala
Pohodlná služba pro rychlou půjčku. K žádosti jsem předložil pouze 2 doklady a po schválení půjčky peníze mi přišly už po 20 minutách. Samozřejmě musíte platit úroky včas, jinak dostanete pokutu.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!