Viva Credit

https://pujka-online.cz/Viva Credit půjčka
Snadno se nanáší
5.0/5
Doba schválení
5.0/5
Žádná skrytá podmínka
4.0/5
Pravidla obnovy
5.0/5
Kvalita služeb
4.0/5
Zákaznická podpora
4.0/5
Požadavky dlužníka
 • Plnoletost
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 284 093 574
Rozvrh
Po – Pá: 08:00 – 17:00
po
út
st
Čtv
Parametry půjčky
 • Půjčka
  500 – 30 000 Kč
 • Úrok od
  0 %
 • Doba splatnosti
  2 roky

Poskytovatel poskytuje částku úvěru od 500 do 200 000 kuroonů. Současně, doba využití úvěrovými fondy určuje samotný dlužník. Roční úroková sazba je 4656%. Organizace však podporuje dluh co nejdříve, což poskytne klientovi speciální nabídky. Například vracení dluhu v intervalu od 1 do 30 dnů po oběhu, procento, které je shrnuto s orgánem úvěru, je 0%.

Poskytovatel nabízí jedinou službu pro potřeby žadatele. Podmínky smlouvy tak budou stejné jako pro dlužník, který je nezbytný pro rekreaci, a pro klienta, novinářským podnikům.

Požadavky Viva Credit do debitu

Poskytovatel přitahuje první minimální požadavky na dlužníka. Trvá to:

 • Dostupnost bankovního účtu otevřeného v České republice;
 • Většina;
 • výkaz zisku a ztráty;

To je již blíže klientovi, aby získal požadovanou částku. Pro zvýšení šancí na přijetí pozitivního řešení musíte poskytnout extrakt. Mělo by to být nové. Je pozoruhodné, že k potvrzení solventnosti musí poskytnout certifikát za poslední tři měsíce. To znamená, manažeři a jistá půjčka bez registru, jak dlouho a kde člověk pracuje.

Půjčky na mateřské dovolené je loajální pro zákazníky s trvalým zaměstnáním. Organizace nabízí příznivé podmínky a také okamžitě varuje, že rychlejší dluh bude splacen, tím více bude využití peněz.

Viva Credit kontakt: Úvěr přes telefon

Každý krok, od registrace na splacení dluhu, je vyřešen smartphonem. Dotazník je plný úvěru na několik minut. Poté musíte autorizovat bankovní kartu a potvrdit bankovní účet.

Manažer organizace považuje za žádost a učiní rozhodnutí bez dodatečných hovorů atd. Samotný dlužník však může používat Viva Credit v případě, že potřebuje konzultace.

Splacení dluhu může být plánováno nebo brzy. Během plánované platby jsou fondy, které jsou součástí orgánu úvěru, a procenta, jsou automaticky odepsány z karty.

Předčasné splacení dluhu před tím, než je společnost prováděna nezávisle prostřednictvím osobní stránky na internetových stránkách poskytovatele. V tomto případě se úroková sazba ještě neaktivuje, takže dlužník vrátí pouze peníze, které vzaly.

Tvůj komentář

MK
Michaela Krejčí
04 October 2022
Jednoduché a rychlé předložení dokumentů k ověření. 24/7 online podpora pro manažery. U půjčky nebyly žádné skryté úroky.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Martina Bláhová
Vše je v pořádku. Využívám již 10 dní, zatím bez problémů: vše bylo vyřízeno rychle, částka nebyla malá, smlouva přišla na poštu a peníze na kartu. Pro mě je tato půjčka nejlevnější.
Vojtěch Fiala
Pohodlná služba pro rychlou půjčku. K žádosti jsem předložil pouze 2 doklady a po schválení půjčky peníze mi přišly už po 20 minutách. Samozřejmě musíte platit úroky včas, jinak dostanete pokutu.
Tomáš Kučera
Využil jsem tuto online půjčku. Žádost byla vyřízena poměrně rychle. Z dokumentů potřeboval pouze OP a rodné číslo. Nebral jsem velkou částku a byl jsem velmi spokojen s úvěrovou sazbou. Spolehlivý věřitel! Pokud budu znovu potřebovat, určitě využiji!
Lukáš Dvořák
Půjčka se mi líbí, protože jsem zde nikdy neměl potíže s jejím získáním. Není potřeba hromada dokumentů, nějaká ta potvrzení. Vše probíhá online, nemusíte ani nikam chodit. Co se týče úrokové sazby, ta je nízká.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!