Provident půjčka

https://pujka-online.cz/Provident půjčka
Snadno se nanáší
5.0/5
Doba schválení
5.0/5
Žádná skrytá podmínka
4.0/5
Pravidla obnovy
5.0/5
Kvalita služeb
5.0/5
Zákaznická podpora
5.0/5
Požadavky dlužníka
 • Plnoletost a pobyt v ČR
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 800 153 153
Rozvrh
Po – Pá: 8:00 – 20:00
So – Ne: 9:00 – 18:00
po
út
st
Čtv
Parametry půjčky
 • Půjčka
  3 000 – 130 000 Kč
 • Úrok od
  13,59 %
 • Doba splatnosti
  6 – 36 měsíců

Organizace poskytuje rychlé peníze ve výši až 170000 českých čepů. Minimální částka úvěru je 10000. Zároveň má každá velikost úvěru své vlastní vlastnosti a názvy:

 • Zápočet až do výše 30 000 – možnost „10 + 1“. Nabídku můžete provést maximálně 11 měsíců. Úroková sazba je 21,31% ročně.
 • Bezpečnostní úvěr je vydáván ve výši 6000-170 000. Design je k dispozici po dobu 2 let s procentem 22,91%.
 • Zabezpečovací úvěr plus je služba navrhovaná výše, s možností splátky splátky a úrokovou sazbou v 32,49% ročně.

Můžete vydat libovolný typ služby:

 • provident online půjčka;
 • S vydáním bankovek.

V online verzi vše – od podání dotazníku před převodem fondů – se vyskytuje s pomocí internetu, smartphonu nebo notebooku. V tomto případě nezáleží na tom, jak bude půjčka 20 000 bez potvrzení příjmu splacena. Dlužník poskytuje volbu: platit prostřednictvím internetového bankovnictví, terminálu nebo v oddělení organizace mikrofinancování.

Za účelem získání úvěru ihned v ruce, elektronický dotazník je také vyplněn a stejná data jsou prezentována. Po žádosti o vydání peněz je však vydána, musíte nebo nezávisle přijmout do jednoho z kanceláří nebo k objednávce kurýrem. Pokud jsou pobočky organizace umístěny v oblastech vzdálených od klienta, můžete se naučit od manažera, kde se nacházejí partnerské organizace. Patří mezi ně místa, která uzavřela dohodu s organizací mikroloans. Chcete-li použít tuto možnost získání peněz, je nutné předem potvrdit vydání mikroúvěrů a provést bezpečnostní platbu.

Je možné se vrátit provident půjčka

Služba je poskytována po provedení záruky. Krátkodobý úvěr se zárukou od dlužníka není navržen tak, aby vrátil investované peníze. Platba záruky je první splátkou, která pokrývá celou komisi uvedenou ve smlouvě. Výše tohoto příspěvku je vypočtena na základě orgánu úvěru a období, ke kterému je vydáno. Také zohledněny příjmy dlužníka.

Dlužník je tedy jednodušší využívat finanční pomoc organizace a v následujících měsících poté, co je úvěr jednoduše vyplacen částku, která byla vedena finanční společností.

Provident půjčka – pohodlná služba s řadou výhod

Po plném splacení orgánu úvěru poskytnou zákazníci příležitost navrhnout úvěr na příznivější podmínky příště. Společnost je vždy vítána potenciálním zákazníkům a velkorysým slevám.

Během provident druhá rychlá půjčka 5000 můžete oficiálně odložit platbu již několik dní bez výdajů dalších částek.

Společnost navíc poskytuje pomoc bezprostředně po zaplacení poplatků za využívání finančních prostředků. Zároveň nezavolá klientovi a nevyžaduje osobní návštěvy úřadu pro podepsání smlouvy.

Tvůj komentář

KR
Karolína Ryšavá
01 December 2022
Rychle vyřizovat požadavky
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Renata Kadlecová
Online půjčky poskytují možnost získat peníze s minimálními formalitami a doklady. Vše šlo snadno a rychle. Doporučuji!
Filip Němec
Jedna z nejefektivnějších společností! Žádné zbytečné otázky, zbytečné telefonáty a rozhovory. Registrace na webu byla rychlá, peníze na kartu přišly okamžitě. Půjčka je momentálně nejlepší v Čechách.
Jitka Novotná
Tato půjčka mi dvakrát pomáhala. Všechny formality probíhají online a je vyžadováno minimum dokumentů. Pokud s úvěrovou historií nejsou vážné nuance, dostanete peníze do půl hodiny. Na úroky z prodlení jsem byla upozorněna, platila jsem včas. Nebyly žádné problémy. Děkuji za rychlou půjčku.
Izabela Borkowska
Poměrně dostupný web, kde můžete získat půjčku, aniž byste opustili svůj domov, kde si můžete vybrat z několika nabízených možností.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!