Everyday Plus

https://pujka-online.cz/Everyday+ půjčka
Snadno se nanáší
5.0/5
Doba schválení
5.0/5
Žádná skrytá podmínka
4.0/5
Pravidla obnovy
4.0/5
Kvalita služeb
4.0/5
Zákaznická podpora
4.0/5
Požadavky dlužníka
 • Plnoletost
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 228 886 969
Rozvrh
Po – Pá 8:00 – 17:00
po
út
st
Čtv
Parametry půjčky
 • Půjčka
  5 000 – 50 000 Kč
 • Úrok od
  20 %
 • Doba splatnosti
  61 dní

Rychlá půjčka Everyday plus od společnosti OPR-Finance s.r.o. je jednou z mála tzv. revolvingových půjček na poli nebankovních úvěrů. Revolving se od klasického úvěru liší zejména formou splácení. V rámci klasického spotřebitelského úvěru vám společnost poukáže určitou zvolenou částku a tu potom v pravidelných měsíčních splátkách doplácíte. Revolvingový úvěr funguje na principu předem schváleného úvěrového rámce, z nějž je možné si čerpat peníze podle vlastních potřeb. Výhodou je potom více možností při výběru výše částky, a hlavně okamžiku výběru. Tzn. vybrat si finance po schválení můžete kdykoliv. Stejně tak je to i u splácení – vyčerpanou částku můžete splácet standardně, po určitých minimálních částkách (jedna pětina celkové dlužné částky, min. 300 Kč) nebo podle možností (po minimální době 61 dní) uhradit vše najednou. A proč je opravdu tato půjčka pro důchodce bez účtu plus? Používat finance z úvěrového rámce můžete opakovaně.

S touto flexibilní nejvýhodnější půjčka na cokoliv máte na výběr částku od 100 kč do maximální výše 50 tisíc, a to bez jakéhokoliv fixního ročního poplatku. Stejně tak je bez poplatku splácení nebo samotné uzavření úvěrového rámce a platí se pouze poplatek za jeho využití, který je ve výši 20 % z čerpané částky. Finance ze svého úvěrového rámce tak můžete převádět na svůj bankovní účet buď přes internet nebo dokonce prostřednictvím zaslané sms.

O revolving Everyday+ je možné si zažádat přímo přes internet. Posuvníkem částky si vyberte svůj úvěrový rámec, o který budete žádat. Automaticky vám to ukáže poplatek za výběr, datum splatnosti a celkovou částku ke splacení nebo minimální splátku s RPSN. Nový zákazník se musí registrovat a obecně se doporučuje věnovat zvýšenou pozornost této registraci, neboť na tom závisí případné schválení nebo zamítnutí půjčky. Výsledek schvalovacího procesu pak obdržíte prostřednictvím sms. V případě schválení je v uživatelském účtu k dispozici smlouva, kterou je nutné vytisknout, podepsat a odeslat na adresu společnosti.

Samotná firma OPR-Finance je dceřinou společností finské OPR-Finance Oy, založené roku 2005, představuje se tudíž na českém a evropském trhu s nebankovními půjčkami jako naprosto bezpečný a prověřený poskytovatel. S půjčkou Everyday plus nejsou spojené žádné skryté poplatky nebo nejasné podmínky smlouvy. Pro klienty je v případě jakýchkoliv dotazů k dispozici profesionální zákaznické centrum, které je v provozu každý pracovní den od 8 do 17 hodin na telefonu nebo e-mailu.

Tvůj komentář

HV
Helena Vondráčková
21 December 2022
Velmi výborná organizace, vždy zde žádám o půjčku, vyřízení rychlé, s jakoukoliv úvěrovou historií.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Izabela Borkowska
Poměrně dostupný web, kde můžete získat půjčku, aniž byste opustili svůj domov, kde si můžete vybrat z několika nabízených možností.
Dagmar Karel
Peníze byly naléhavě potřeba. Aplikace trvala 10 minut a tady jsou peníze na mém účtu. Podmínky jsou transparentní, nebyly zde žádné skryté poplatky.
Jakub Procházka
Pro mě je to mnohem lepší než banky. Zde je půjčka schválena ihned a můžete si vzít až 10000 Kč. A v bankách, zatímco vám schválí 2 tisíce, je potřeba nasbírat hromadu papírů, vydržet spoustu otázek a stejně můžou odmítnout.
Otto Vaněk
Dostal jsem online půjčku na opravu auta. Nyní je moje auto ve skvělé kondici a mohu si být jistý jeho spolehlivostí.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!