Everyday Plus

https://pujka-online.cz/Everyday+ půjčka
Snadno se nanáší
5.0/5
Doba schválení
5.0/5
Žádná skrytá podmínka
4.0/5
Pravidla obnovy
4.0/5
Kvalita služeb
4.0/5
Zákaznická podpora
4.0/5
Požadavky dlužníka
 • Plnoletost
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 228 886 969
Rozvrh
Po – Pá 8:00 – 17:00
po
út
st
Čtv
Parametry půjčky
 • Půjčka
  5 000 – 50 000 Kč
 • Úrok od
  20 %
 • Doba splatnosti
  61 dní

Rychlá půjčka Everyday plus od společnosti OPR-Finance s.r.o. je jednou z mála tzv. revolvingových půjček na poli nebankovních úvěrů. Revolving se od klasického úvěru liší zejména formou splácení. V rámci klasického spotřebitelského úvěru vám společnost poukáže určitou zvolenou částku a tu potom v pravidelných měsíčních splátkách doplácíte. Revolvingový úvěr funguje na principu předem schváleného úvěrového rámce, z nějž je možné si čerpat peníze podle vlastních potřeb. Výhodou je potom více možností při výběru výše částky, a hlavně okamžiku výběru. Tzn. vybrat si finance po schválení můžete kdykoliv. Stejně tak je to i u splácení – vyčerpanou částku můžete splácet standardně, po určitých minimálních částkách (jedna pětina celkové dlužné částky, min. 300 Kč) nebo podle možností (po minimální době 61 dní) uhradit vše najednou. A proč je opravdu tato půjčka pro důchodce bez účtu plus? Používat finance z úvěrového rámce můžete opakovaně.

S touto flexibilní nejvýhodnější půjčka na cokoliv máte na výběr částku od 100 kč do maximální výše 50 tisíc, a to bez jakéhokoliv fixního ročního poplatku. Stejně tak je bez poplatku splácení nebo samotné uzavření úvěrového rámce a platí se pouze poplatek za jeho využití, který je ve výši 20 % z čerpané částky. Finance ze svého úvěrového rámce tak můžete převádět na svůj bankovní účet buď přes internet nebo dokonce prostřednictvím zaslané sms.

O revolving Everyday+ je možné si zažádat přímo přes internet. Posuvníkem částky si vyberte svůj úvěrový rámec, o který budete žádat. Automaticky vám to ukáže poplatek za výběr, datum splatnosti a celkovou částku ke splacení nebo minimální splátku s RPSN. Nový zákazník se musí registrovat a obecně se doporučuje věnovat zvýšenou pozornost této registraci, neboť na tom závisí případné schválení nebo zamítnutí půjčky. Výsledek schvalovacího procesu pak obdržíte prostřednictvím sms. V případě schválení je v uživatelském účtu k dispozici smlouva, kterou je nutné vytisknout, podepsat a odeslat na adresu společnosti.

Samotná firma OPR-Finance je dceřinou společností finské OPR-Finance Oy, založené roku 2005, představuje se tudíž na českém a evropském trhu s nebankovními půjčkami jako naprosto bezpečný a prověřený poskytovatel. S půjčkou Everyday plus nejsou spojené žádné skryté poplatky nebo nejasné podmínky smlouvy. Pro klienty je v případě jakýchkoliv dotazů k dispozici profesionální zákaznické centrum, které je v provozu každý pracovní den od 8 do 17 hodin na telefonu nebo e-mailu.

Tvůj komentář

HV
Helena Vondráčková
21 December 2022
Velmi výborná organizace, vždy zde žádám o půjčku, vyřízení rychlé, s jakoukoliv úvěrovou historií.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Lenka Dostálová
Tato půjčka je spolehlivá a nejedná se o žádný podvod. Operátoři jsou velmi taktní a zdvořilí. Obsluha se mi moc líbí.
Jitka Novotná
Tato půjčka mi dvakrát pomáhala. Všechny formality probíhají online a je vyžadováno minimum dokumentů. Pokud s úvěrovou historií nejsou vážné nuance, dostanete peníze do půl hodiny. Na úroky z prodlení jsem byla upozorněna, platila jsem včas. Nebyly žádné problémy. Děkuji za rychlou půjčku.
Dagmar Karel
Peníze byly naléhavě potřeba. Aplikace trvala 10 minut a tady jsou peníze na mém účtu. Podmínky jsou transparentní, nebyly zde žádné skryté poplatky.
Anna Tichá
Vzali jsme si půjčku na koupi televize. Líbilo se nám, že pracují nepřetržitě, vydávají rychle, bez papírování a front. Peníze mi přišly automaticky na kartu. Procento je malé. Se vším jsme spokojeni, děkujeme.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!