Kamali půjčka

https://pujka-online.cz/Kamali malá půjčka
Snadno se nanáší
5.0/5
Doba schválení
5.0/5
Žádná skrytá podmínka
5.0/5
Pravidla obnovy
4.0/5
Kvalita služeb
5.0/5
Zákaznická podpora
5.0/5
Požadavky dlužníka
 • Starší 18ti let
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 542 100 700
Rozvrh 8:00 to 10:00
po
út
st
Čtv
Parametry půjčky
 • Půjčka
  1 000 – 15 000 Kč
 • Úrok od
  0 %
 • Doba splatnosti
  1 – 30 dní

Kamali půjčka je rychlý a krátkodobý nebankovní úvěr od společnosti Home Credit, spadající do kategorie SMS půjček nebo půjček před výplatou, kterou lze sjednat online.

Kamali recenze

Základním požadavkem k získání úvěru je věk minimálně 18 let. Peníze ihned na účet u Kamali si uzavříte, pokud jste občan České republiky nebo cizinec s trvalým pobytem. K vyřízení úvěru je nutný platný OP nebo povolení k trvalému pobytu u cizinců. Podmínkou pro schválení pujcka v hotovosti jeste dnes je také negativní záznam v registru dlužníků a nemusíte mít exekuci či insolvenci. K vyplnění žádosti budete také potřebovat přístup k internetu a mobilní telefon.

Pro sehnání Kamali půjčky nepotřebujete ručitele a nemusíte ručit svým majetkem. Nepotřebujete také prokazovat příjmy, proto vám půjčí i když jste na mateřské dovolené či v důchodu.

Můžete získat peníze na účet do 60 minut v závislosti na své bance, jakou využíváte.

Kolik lze půjčit u Kamali?

Kamali poskytuje možnost získat první půjčku do 15 000 korun zdarma za podmínky jejího splácení do 14 dní. V takovém případe nemusíte hradit ani úroky, ani poplatek za vyřízení. V jiném případě uhradíte 33 koruny za každou tisícovku. Pokud potřebujete větší částku peněz, než ta, kterou jste půjčili, musíte nejprve vrátit první půjčku a pak uzavřít další na vyšší částku. U opakovaných půjček lze půjčit až 20 000 korun, jejich doba splatnosti je však max. 30 dní.

Kamali odložení splátky – jaké jsou varianty?

Pokud se ocitli v takové situaci, kdy půjčku nestíháte splatit včas, nabízí vám Kamali ferové možnosti rozložení do splátek a odložení splatnosti úvěru. Můžete si vybrat jednou ze tří variant. První z nich poskytuje možnost rozdělit splátku do několika mesíčních splátek, maximálně na 10.

Druhou variantou je odložení splátky do 30 dní po zaplacení 10 % z celkové dlužné částky a uhrazení poplatku za odložení termínu splatnosti. Je to užitečné v takových případech, např. když přijdete o zaměstnání.

Třetí varianta se nazývá tzv. korunový odklad. Funguje to tak, že když nemáte možnost zaplatit ani 10 % s poplatkem 49 korun za každou 1000 korun, stačí když pošlete Kamali 1 korunu a automaticky odložíte svou splátku o 30 dní. Za každou půjčenou tisíckorunu pak při následující splátce zaplatíte poplatek ve výši 99 korun.

Tvůj komentář

A
Aleš
01 March 2023
Jsem velmi spokojen s půjčkou. Bylo to rychlé a jednoduché. Určitě se k nim vrátím!
PM
Petr Mahal
05 February 2023
Líbily se mi jejich podmínky, vstřícnost a poctivost v práci. Přivedl přátele a dostal za ně zaplaceno. Skvělá společnost.
MN
Marie Nováková
16 September 2022
Poprvé jsem vyplnil online žádost a trvalo to 5 minut. Po 3 hodinách mi přišly peníze na účet. Doporučuji tyto stránky.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Otto Vaněk
Dostal jsem online půjčku na opravu auta. Nyní je moje auto ve skvělé kondici a mohu si být jistý jeho spolehlivostí.
Anna Hoffmannová
Služby využívám, když potřebuji peníze před výplatou. Zdvořilí manažeři mi vždy nabídnou tu nejlepší půjčku. Vydává se rychle a nemá žádné skryté příplatky.
Vladislav Šimeček
Je velmi pohodlné a snadné získat částku, kterou potřebujete v extrémně nutných situacích!
Helena Štěpánková
Často si zde beru mikropůjčky, zhruba jednou za dva týdny. Ale do 4 tisíc, takže mám vždy čas na výplatu a splacení dluhů. Kromě toho podruhé nemusíte ani nic vyplňovat a můžete úvěr splácet přes osobní účet, což je velmi pohodlné
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!