Tommy Stachi – půjčky z pohodlí domova

https://pujka-online.cz/Tommy Stachi půjčka
Snadno se nanáší
4.0/5
Doba schválení
5.0/5
Žádná skrytá podmínka
4.0/5
Pravidla obnovy
5.0/5
Kvalita služeb
4.0/5
Zákaznická podpora
4.0/5
Požadavky dlužníka
 • Plnoletost
  Patřit do příjmové kategorie zaměstnanec, živnostník nebo senior
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 800 187 187
Rozvrh
Po – Čtv 8:00 – 18:00
Pá: 9:00 – 15:30
po
út
st
Čtv
Parametry půjčky
 • Půjčka
  10 000 – 150 000 Kč
 • Úrok od
  7,9 %
 • Doba splatnosti
  12 – 60 měsíců

Není třeba se nechat zmást názvem společnosti, Tommy Stachi je ryze český poskytovatel nebankovních půjček fungující na tuzemském trhu od roku 2004 a již čtvrtým rokem disponuje licencí od ČNB. Firma se prezentuje také svým etickým kodexem, který je charakterizován zcela jasnými podmínkami půjčky (bez skrytých poplatků), férovým jednáním, dostupností (neklade se příliš důraz na kreditní historii) a korektním a individuálním přístupem ke každému klientovi.

Tommy Stachi půjčka bez ručitele je takřka pro každého – zaměstnance, živnostníka, seniora, tedy pro kohokoliv, kdo je schopen se prokázat příjmem minimálně 10 tisíc korun měsíčně. Na stránkách společnosti je pak jasně uvedeno, komu půjčka 500 000 určitě poskytnuta nebude – žadatelům v exekuci nebo insolvenci, zaměstnanci ve zkušební době, živnostníkovi podnikajícímu kratší dobu než 6 měsíců, zájemci bez bankovního účtu a zájemci s trvalým bydlištěm na městském nebo obecním úřadě.

V podsekci kalkulačka si pak můžete modelově nastavit parametry své budoucí půjčky. Výše úvěru startuje na minimální částce 10 tisíc, horní hranicí je 150 tisíc. Při jakékoliv částce jak pak variabilní také doba splacení, a to od 12 do 60 měsíců. Roční úrok začíná od 7,9 %. Spolu s posuvníky kalkulačky se mění měsíční splátka a RPSN, vše je ale jasně viditelné ještě před sjednáním.

Celý proces žádosti probíhá pouze online. S vyplněním nezávazného formuláře si vyberete výši a dobu splácení úvěru. Potom je třeba se přihlásit do klientského centra, vyplnit osobní údaje a nahrát potřebné doklady. O schválení je klient vyrozuměn prostřednictvím sms a stejně tak sms kódem se smlouvy elektronicky podepíše. Peníze jsou obratem připsány na bankovní účet.

Výhodou půjčky od Tommy Stachi je, že je bez poplatků za vyřízení, jakékoliv předčasné splacení je zdarma, nepotřebujete ručitele nebo zastavovat majetek, peníze jsou poskytnuty ihned po podpisu smlouvy a v určitých případech v rámci probíhající akce dostane po splnění podmínek až 100 % úroku zpět.

V případě jakýchkoliv nejasností nebo otázek během žádosti nebo splácení, je v prvé řadě k dispozici na stránkách Tommy Stachi kontakt, respektive kontaktní formulář a bezplatná infolinka. Pracovníci společnosti se vám budou věnovat v pracovní dny od 8 do 18 hodin (v pátek do 15:30).

Tvůj komentář

LK
Ladislav Kučerová
26 September 2022
Hledal jsem peníze akutně před platem. Zažádal jsem a po 2 hodinách jsem obdržel peníze na kartu. Tuto službu mohu doporučit!
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Miloš Bartošek
Jsem pravidelným zákazníkem, půjčku vždy splácím včas. Výhodné podmínky, snadné splácení
Jakub Procházka
Pro mě je to mnohem lepší než banky. Zde je půjčka schválena ihned a můžete si vzít až 10000 Kč. A v bankách, zatímco vám schválí 2 tisíce, je potřeba nasbírat hromadu papírů, vydržet spoustu otázek a stejně můžou odmítnout.
Anna Tichá
Vzali jsme si půjčku na koupi televize. Líbilo se nám, že pracují nepřetržitě, vydávají rychle, bez papírování a front. Peníze mi přišly automaticky na kartu. Procento je malé. Se vším jsme spokojeni, děkujeme.
Otto Vaněk
Dostal jsem online půjčku na opravu auta. Nyní je moje auto ve skvělé kondici a mohu si být jistý jeho spolehlivostí.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!