Půjčka Via sms

https://pujka-online.cz/Via SMS půjčka
Snadno se nanáší
5.0/5
Doba schválení
4.0/5
Žádná skrytá podmínka
5.0/5
Pravidla obnovy
5.0/5
Kvalita služeb
5.0/5
Zákaznická podpora
5.0/5
Požadavky dlužníka
 • Plnoletost
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 225 991 500
Rozvrh
Po – Pá: 9:00 – 19:00
Sob: 9:00 – 15:30
po
út
st
Čtv
Parametry půjčky
 • Půjčka
  1 000 – 60 000 Kč
 • Úrok od
  0 %
 • Doba splatnosti
  7 – 30 dní

Další z poskytovatelů úvěrů z řad nebankovních společností, na internetu dohledatelná jako viasms.cz. Společnost je známá svým via sms flexibilním úvěrem, který již podle názvu nabízí skutečně flexibilní splácení – tzn., že úvěr je možné doplatit jednorázově nebo minimální splátkou každý měsíc (pouze 3% jistiny z úvěru, plus úroky). Svou povahou je také půjčka částečně typem revolvingového úvěru, tedy takovým, který je možné průběžně splácet a využít dodatečnou částku, i když ještě nebyl splacen celý úvěr.

O via sms půjčku je velice jednoduché zažádat. Webová stránka poskytovatele je poměrně intuitivní a v několika krocích máte žádost hotovou. Pokud zákazník žádá o půjčku úplně poprvé, je třeba se nejdříve zaregistrovat a potom si na hlavní stránce zvolit výši požadované částky. Dále budete přesměrováni k vyplnění doplňujících informací o sobě a svých příjmech a vyzváni k identifikaci nahráním kopie občanského průkazu. Posledním krokem je ověření bankovního účtu, na který mají být přeposlány půjčené finance. Po odeslání žádosti a následném schválení už můžete mít peníze do 15 minut na účtu. Nejlepší viasms recenze, a jak už samotný název půjčky napovídá, jsou na funkci pro stálé klienty, kteří si mohou opakovaně zažádat o úvěr právě jen prostřednictvím sms.

Půjčit si můžete až 60 tisíc korun (stálí klienti) s dobou splatnosti od tří měsíců do deseti let. Úrok z půjčené částky vychází okolo 20 %, nicméně noví klienti mají prvních 30 dní bez poplatku i bez řádných úroků (s limitem první půjčky do 16 tisíc korun). Obecně je tato půjčka 1000 vhodná zejména pro překlenutí krátkodobé finanční krize a jako pomoc při neočekávaném výpadku financí. Dokonce na samotných stránkách poskytovatele se doporučuje využít půjčku při mimořádných výdajích. Půjčka do druhého dne je také vhodná pro ty, kterým vyhovuje flexibilní forma splácení a rychlost odeslání schválených peněz.

Co se vůbec nedoporučuje, tak jsou to pozdní platby nebo neplacení úvěru. Smluvní úrok z prodlení je 0,1 % z dlužné částky denně. Účelně vynaložené náklady, které jsou spojené s prodlením pohledávky činí až 500 Kč týdně. Prodlením ve splácení se také snižuje bonita klienta, zvyšuje se riziko předání pohledávky inkasní agentuře a s tím jsou spojené další poplatky za vymáhání.

Tvůj komentář

KK
Karel Krejčí
07 October 2022
Potřebovali jsme peníze před výplatou. Tato služba pomohla v těžkých časech. Podmínky jsou jasné, nebyly žádné skryté poplatky.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Vojtěch Fiala
Pohodlná služba pro rychlou půjčku. K žádosti jsem předložil pouze 2 doklady a po schválení půjčky peníze mi přišly už po 20 minutách. Samozřejmě musíte platit úroky včas, jinak dostanete pokutu.
Miloš Bartošek
Jsem pravidelným zákazníkem, půjčku vždy splácím včas. Výhodné podmínky, snadné splácení
Izabela Borkowska
Poměrně dostupný web, kde můžete získat půjčku, aniž byste opustili svůj domov, kde si můžete vybrat z několika nabízených možností.
Kateřina Vávrová
Několikrát jsem si sháněla půjčku, když potřebovala peníze před výplatou. Vše je celkem rychlé a pohodlné. Kvalitní aplikace, výborné podmínky. A je tu užitečná možnost, která vám umožní získat velkou částku a rozdělit ji do několika plateb.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!