MobilPůjčka – nabídka od FinSpace

https://pujka-online.cz/MobilPůjčka
Snadno se nanáší
4.0/5
Doba schválení
4.0/5
Žádná skrytá podmínka
4.0/5
Pravidla obnovy
4.0/5
Kvalita služeb
5.0/5
Zákaznická podpora
5.0/5
Požadavky dlužníka
 • Plnoletost
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 773 222 001
Rozvrh
Po – Pá 10:00 – 17:00
po
út
st
Čtv
Pros
 • V případě dalších půjček poměrně rychlé vyplacení peněz na účet
Cons
 • První půjčka poštovní poukázkou, vyplacení tak trvá o něco déle
 • První půjčka do maximální výše 3000 Kč
 • Výrazně dražší půjčka pro OSVČ
 • V žádosti o podnikatelskou půjčku je dotaz na účel půjčky

MobilPůjčka je nebankovní půjčka od české úvěrové společnosti FinSpace s.r.o., která nabízí možnost podat žádost o půjčku i pomocí SMS zprávy. Je dostupnou variantou, když potřebujete získat financi na krátké období a při neočekávaných výdajích nebo před výplatou, není však dlouhodobým řešením finančních problémů.

Podmínky schválení MobilPůjčky

Ke schválení žádosti o takový úvěr potřebujete mít minimální věk 18 let, platný OP a druhý doklad totožnosti, doklad o výši příjmu (potvrzení o příjmu, výměr důchodu nebo výměr renty), mobil a připojení k internetu, protože je potřeba půjčka 100 000 bez registru odsouhlasit přes SMS.

Parametry půjčky
 • Půjčka
  1 000 – 10 000 Kč
 • Úrok od
  25 %
 • Doba splatnosti
  21 dní

Postup vyřízení MobilPůjčky

Pří první žádosti o půjčku nejprve musíte zvolit částku, kterou chcete půjčit a vyplnit online formulář, nahrát 2 doklady totožnosti a počkat, až vám zavolá operátorka, která ověří vaši žádost a doplní dálší potřebné informace. O schválení úvěru se dozvíte prostřednictvím SMS nebo e-mailovou zprávou, v níž bude uvedena výše schválené půjčky. Po schválení úvěru obdržíte peníze poštovní poukázkou do několika pracovních dní. Pokud požádáte o druhou a jakoukoliv další SMS půjčku bude její vyřízení mnohem rychlejší a po snadném schválení pomocí SMS dostanete peníze ihned přímo na váš bankovní účet.

Jak velkou půjčku je možné získat?

Když jste novým klientem, Mobil půjčka 200 000 bez registru poprvé nabízí max. 5 000 korun. Pokud splatíte první SMS půjčku řádně a včas, pro druhou půjčku si můžete požádat i vyšší částku – 7 000 korun, pro třetí SMS půjčku – 9 000 korun, pak u čtvrté půjčky můžete požádat až 10 000 korun.

Výhody a nevýhody MobilPůjčky

Mezi plusy této půjčky patří nulové poplatky za poskytnutí, vedení i předčasné splacení, vysoká benevolence a to, že může být doba splatnosti 21 dní prodloužena o 14 dní, zaplatíte však poplatky za prodloužení. Výhodou je také rychlost vyřízení a vyplacení peněz na účet v případě druhé a dalších půjček.

Mezi nevýhody lze zařadit vysoké úroky, RPSN i poplatek za každých půjčených 1 000 Kč ve výši 250 korun a vysoké poplatky z prodlení. Je také třeba zmínit, že z důvodu zkoumání společností dokladů a úvěruschopnosti klientů schválení té první půjčky chvíli trvá, jakož i vyplacení první půjčky poštovní poukázkou. Tento proces může někomu připadat poněkud zdlouhavý, ale pro ty, kdo nemá bankovní účet, právě tento způsob vyplacení může představovat zásadní výhodu.

Tvůj komentář

ED
Eva Divišová
29 November 2023
Děkuji za rychlé vyřízení půjčky. Tato služba se pro mě stala skutečným pomocníkem ve finančních záležitostech.
ZB
Zdeněk Bednář
27 March 2023
Díky půjčce od MobilPůjčka jsem si mohl splnit svůj sen. Rychlé a jednoduché řešení.
B
Becherovka
30 January 2023
Vzal jsem si půjčku na dobu 30 dnů. Nejsou žádné stížnosti. Jasně vysvětlil všechny podmínky a rychle obdržel peníze na kartu.
SV
Svatý Václav
17 December 2022
Dobrá společnost, dobrý tým podpory, vždy pomohou v případě problémů na vašem osobním účtu. Vše je čisté a průhledné. Doporučuji.
JV
Jakub Veselý
21 September 2022
První zkušenost s používáním online půjček se ukázala jako jednoduchá a pohodlná. Zkontrolovali mi doklady a za pár minut už byly peníze na kartě.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Miloš Bartošek
Jsem pravidelným zákazníkem, půjčku vždy splácím včas. Výhodné podmínky, snadné splácení
Martina Bláhová
Vše je v pořádku. Využívám již 10 dní, zatím bez problémů: vše bylo vyřízeno rychle, částka nebyla malá, smlouva přišla na poštu a peníze na kartu. Pro mě je tato půjčka nejlevnější.
Kateřina Vávrová
Několikrát jsem si sháněla půjčku, když potřebovala peníze před výplatou. Vše je celkem rychlé a pohodlné. Kvalitní aplikace, výborné podmínky. A je tu užitečná možnost, která vám umožní získat velkou částku a rozdělit ji do několika plateb.
Otto Vaněk
Dostal jsem online půjčku na opravu auta. Nyní je moje auto ve skvělé kondici a mohu si být jistý jeho spolehlivostí.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!