Čínská půjčka

https://pujka-online.cz/Čínská půjčka
Snadno se nanáší
4.0/5
Doba schválení
4.0/5
Žádná skrytá podmínka
4.0/5
Pravidla obnovy
4.0/5
Kvalita služeb
4.0/5
Zákaznická podpora
4.0/5
Požadavky dlužníka
 • Věk od 18 do 65 let
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 241 86 104
Rozvrh
24/7
po
út
st
Čtv
Pros
 • velký rozsah půjčky od 500 dne Kč do 250 000 Kč
 • výhodnou dobu splatnosti do 84 měsíců si vybírá žadatel
 • nepotřebujete ručitele a ani zástavu nemovitosti
 • finanční prostředky jsou na bankovním účtu žadatele do 1 pracovního dne od jejich odeslání
Cons
 • peníze nejde obdržet v hotovosti, tzv. na ruku
 • předpokládá se, že má žadatel trvalé příjmy (ale není nutné je dokládat)
 • bez trvalého pobytu v tuzemsku se žádostí o půjčku neuspějete

Čínská půjčka je služba od Bezvafinance s.r.o., která peníze přímo nenabízí, nýbř je online zprostředkovatelem sprotřebitelských žádostí o úvěry. Po vyplnění formuláře na portálu společnosti sloužicím jako agregátor půjček bude automatizovaným systémem přeposlán k posouzení hned několika společnostem, jejíchž nabídky budou nejlépe vyhovovat vašim požadavkům. Získate tím možnost porovnat nabídky od různých úvěrových institucí a vybrat právě tu optimální, kterou využijete.

Parametry půjčky
 • Půjčka
  4 000 – 190 000 Kč
 • Úrok od
  4,99 %
 • Doba splatnosti
  12 – 84 měsíců

Kolik peněz Čínská půjčka zajistí a pro koho určena

Portál spolupracuje se řadou nebankovních společností, díky tomu můžete požádat jak o malé úvěry, tak o desítky až stovky tisíc. Půjčit si tak můžete téměř pro jakýkoliv účel, protože Čínská půjčky pro důchodce ihned dokáže zajistit různé úvěry (od 500 do 190 000 korun) s různou splatností (od 1 dne do několika letto s maximální dobou až 7 let).

Žádost o půjčku na portálu může vyplnit každý, kdo splňuje podmínku věku od 18 do 65 let, kdo předloží 2 doklady totožnosti (OP a ŘP/cestovní pas), je občanem ČR s trvalým pobytem, má bankovní účet a je schopen prokázat stálý příjem. Protože je u této půjčky nastavená horní věková hranice 65 let, není Čínská peníze ihned na účet určena pro důchodci.

Čínská půjčka recenze

Čínská půjčka nabízí rychlé bezúčelové půjčky online. Peníze jsou odesílány bezhotovostním převodem na bankovní účet žadatele ihned po schválení žádosti. Jsou to úvěry bez ručitele a zástavy, které lze snadno vyřídit a májí vysoké procento schválených žádostí.

Pokud se banka půjčovatele shoduje s bankou poskytovatele půjčky, je možné mít peníze na účtu během chvilky. V opačném případě je nutné počkat zhruba 24 hodin.

Alternativy Čínské půjčky

Ne všichni však při sjednávání půjčky chtějí využít zprostředkování nabídek pomocí online agregátoru. Pro ty se nabízí možnost zažádat o úvěr přímo u poskytovatele.

K Čínské půjčce existuje řada alternativ, jako je Zaplo půjčka, Ferratum CreditLimit, Fajn půjčka MAX, která je ideální pro klienty, kteří požadují vyšší úvěr. Zajímavý způsob půjčování nabízí Zonky (peer-to-peer půjčky), Ninja půjčka, která je tzv. mikropůjčkou s krátkou dobou splatnosti.

Čínská půjčka vám ušetří čas i starosti, poskytuje možnost připravit nabídku podle vašich požadavků a možností. Nemusíte se obrácet na několik společností s nejistým výsledkem, ale ozve se vám právě ta, která vám nebankovní půjčku dá. Získat můžete jak krátkodobé malé půjčky, tak i ty dlouhodobé a nevadí tomu ani zápis v registru dlužníků nebo nižší příjmy, protože každá žádost přes Čínskou půjčku je totiž posouzena individuálně.

Tvůj komentář

JN
Jan Novák
07 May 2024
Příjemně mě překvapila rychlost služby. Vyplnil jsem formulář a za 20 minut byly peníze na mém účtu. Velmi doporučuji.
V
Viktor
27 February 2024
Bez problémů.
JK
Jiří Král
25 January 2024
Nemůžu říct, že bych byl úplně spokojený. Vzal jsem si půjčku na krátkou dobu, ale úrok se mi zdá příliš vysoký.
TC
Tereza Chládková
26 November 2023
Online půjčka prostřednictvím této služby je skvělý způsob, jak vyřešit finanční potíže. S výsledkem jsem velmi spokojený.
LM
Luděk Michalec
12 November 2023
Děkujeme za efektivní vyřízení půjčky. Vše bylo jednoduché a úspěšné.
DZ
Dana Zelená
14 July 2023
Online půjčka je prostě skvělé řešení, když potřebujete peníze na krátkou dobu. Vše probíhá rychle a jednoduše, bez zbytečných problémů. Všem doporučuji!
?
Štěpánka
04 April 2023
Velmi doporučuji Cinska Půjčka. Byli velmi ochotní a profesionální v celém procesu půjčování. Děkuji vám!
?SP
Šíleně smutná princezna
03 February 2023
Bez půjček se mi bohužel žije těžko, do bank se nehlásím kvůli špatné úvěrové historii. A do Čínská půjčka jsem se hlásil poprvé kvůli normálním úvěrovým podmínkám. Služba je srozumitelná, vyplnil jsem žádost na webu, nemusíte nikam chodit. Rychle schváleno a peníze byly okamžitě převedeny na mou kartu. Tato služba mi často pomáhá, funguje nepřetržitě, snažím se platit včas.
A
Antonín
21 December 2022
Velmi dobrá společnost, která pracuje ve prospěch svých zákazníků.
VN
Věra Němcová
23 September 2022
Pohodlná a srozumitelná služba pro získání půjčky online. Velmi pomáhá v těžkých chvílích. Mohu doporučit!
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Izabela Borkowska
Poměrně dostupný web, kde můžete získat půjčku, aniž byste opustili svůj domov, kde si můžete vybrat z několika nabízených možností.
Anna Tichá
Vzali jsme si půjčku na koupi televize. Líbilo se nám, že pracují nepřetržitě, vydávají rychle, bez papírování a front. Peníze mi přišly automaticky na kartu. Procento je malé. Se vším jsme spokojeni, děkujeme.
Otto Vaněk
Dostal jsem online půjčku na opravu auta. Nyní je moje auto ve skvělé kondici a mohu si být jistý jeho spolehlivostí.
Filip Němec
Jedna z nejefektivnějších společností! Žádné zbytečné otázky, zbytečné telefonáty a rozhovory. Registrace na webu byla rychlá, peníze na kartu přišly okamžitě. Půjčka je momentálně nejlepší v Čechách.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!