Půjčka7

https://pujka-online.cz/Půjčka7
Snadno se nanáší
4.0/5
Doba schválení
5.0/5
Žádná skrytá podmínka
4.0/5
Pravidla obnovy
5.0/5
Kvalita služeb
4.0/5
Zákaznická podpora
4.0/5
Požadavky dlužníka
 • Plnoletost
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 228 226 971
Rozvrh
Po – Pá 8:00 – 17:00
po
út
st
Čtv
Parametry půjčky
 • Půjčka
  1 000 – 15 000 Kč
 • Úrok od
  36 %
 • Doba splatnosti
  7 – 28 dní

Společnost Kontex Trade International s.r.o. se na poli nebankovních úvěrů představuje se svou Půjčkou7. Jedná se o standardní nebankovní spotřebitelský úvěr, o který je možno si zažádat plně online na webových stránkách. Klientem se může stát každý, kdo je způsobilý k právním úkonům, nemá dluhy po splatnosti a má pravidelný příjem, který chodí na bankovní účet.

Proč vlastně název Půjčka7? Půjčit si můžete na minimálně 7 dní a maximálně na čtyřnásobek, tedy 28. Je to přesně ten typ půjčky, který se řeší mimořádné finanční situace s plánem vrátit peníze spolu s další výplatou. Půjčit si můžete od jednoho až do 20 tisíc korun pro věrné klienty (nový zákazník maximálně 15 tisíc) s ročním úrokem 36 %. Úplně první úvěr ale společnost nabízí v akční nabídce až 8000 Kč na 14 dní s nulovým úrokem a bez poplatků, tedy naprosto zdarma, bez přeplacení úvěru (RPSN je skutečně 0 %).

O půjčku je možné zažádat naprosto kdykoliv online. Na hlavní stránce si ihned nastavíte parametry půjčka 40000, tedy její výši a dobu splácení, s tím, že automaticky vidíte vše potřebné – poplatek za sjednání, úroky, RPSN, den splatnosti a celkovou splacenou částku. Ihned se také generuje předsmluvní formulář smlouvy o úvěru. Pokud se rozhodnete si o první půjčka zdarma zažádat, tak potom následuje registrace / přihlášení, nahrání občanského průkazu a posledních tří výpisů z bankovního účtu. Po odeslání žádosti systém prověří vaši bonitu a schopnost splácet, o výsledku jste informováni prostřednictvím sms, s tím, že peníze už můžete mít do 15 minut na účtu.

Společnost nabízí také velmi zajímavý věrnostní program pro stálé klienty. V případě aktivního využívání služeb, se můžete dostat na celkovou slevu 25 % na každý další úvěr. Je také dobré si všímat dočasných probíhajících akcí, které se vztahují na případné slevy. Na stránkách najdete o Půjčce7 recenze, často kladené otázky a zajímavá je také tabulka s modelovým ceníkem půjček.

Co se týče kontaktů, tak na stránkách společnosti jsou uvedeny zvlášť údaje pro klienty, dlužníky a e-mail v případě reklamací a stížností. Pracovní doba kontaktního centra je pak v pracovní dny od 8-17 hodin. Je možné využít také návštěvu provozovny na Praze 5.

Tvůj komentář

JP
Jana Procházková
25 September 2022
Nepoužívám poprvé a pokaždé jsou ze služby pouze pozitivní emoce. Rychle vydejte požadované množství peněz za nízké úrokové sazby.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Jana Tomanová
Jsem zaměstnána pouze šest měsíců, takže o půjčkách v bankách nemůže být řeč. Je dobré, že existují nebankovní společnosti. Využila jsem jejich služeb dvakrát, půjčka mi nebyla zamítnuta. Jejich úroková sazba není nejnižší, nečekají vás ale žádné dálší skryté poplatky.
Helena Štěpánková
Často si zde beru mikropůjčky, zhruba jednou za dva týdny. Ale do 4 tisíc, takže mám vždy čas na výplatu a splacení dluhů. Kromě toho podruhé nemusíte ani nic vyplňovat a můžete úvěr splácet přes osobní účet, což je velmi pohodlné
Maurycy Kaczmarek
Velmi dobrý servis. Super rychlá práce, vše srozumitelné, peníze přišly ihned na kartu. Děkuju.
Renata Kadlecová
Online půjčky poskytují možnost získat peníze s minimálními formalitami a doklady. Vše šlo snadno a rychle. Doporučuji!
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!