Cool Credit Půjčka

https://pujka-online.cz/Cool Credit půjčka
Snadno se nanáší
5.0/5
Doba schválení
4.0/5
Žádná skrytá podmínka
4.0/5
Pravidla obnovy
4.0/5
Kvalita služeb
5.0/5
Zákaznická podpora
5.0/5
Požadavky dlužníka
 • Plnoletost (věk 18 let)
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 226 219 946
Rozvrh
Po – Pá: 07:00 – 19:00
So – Ne: 10:00 – 16:00
po
út
st
Čtv

Půjčka Cool Credit je nebankovní organizace vydávající úvěr ve výši 1000 až 20 000 korun v obyvatelích a nerezidentech České republiky. Nemá odrůdy a nabízí jak nováčku, tak pravidelného zákazníka na běžného zákazníka. Zároveň, když nejprve zacházíte, můžete trvat až 10 000 korun. Již během opětovného použití služby můžete vzít ve formě bezhotovostního výpisu veškeré částky od 1000 do 20 000 českých korun. Úvěr je vydán na krátkodobý termín. Minimální počet dnů pro využití úvěru – 5, maximálně – 30. Minimální procento používání služby a její finanční služby je 2969% ročně. Maximální úroková sazba dosahuje 105 015% ročně.

Parametry půjčky
 • Půjčka
  1 000 – 20 000 Kč
 • Úrok od
  0 %
 • Doba splatnosti
  5 – 30 dní

CoolCredit kontakt: Dokumenty pro registraci

Chcete-li uzavřít smlouvu, budete muset poskytnout následující dokumenty:

 • pas;
 • kontaktní údaje ve formě telefonního čísla českého operátora a e-mailových adres;
 • Pomoc s bydlištěm.

Je pozoruhodné, že peníze jsou vydávány bez volání od provozovatele a potřebu jít do kanceláře. Poskytovatel provádí všechny operace na dálku, včetně podpisu smlouvy (prostřednictvím SMS kódu).

Jak uspořádat Cool Credit na splatky

První půjčka bez úroků stránky poskytovatele obsahuje dotazník rychlého přístupu k nezbytným finančním prostředkům. Vyplnění aplikace však musíte vytvořit účet pro jiný účet tak, aby systém rozpoznal dlužník. Rychlá aplikace vyžaduje zavedení jména, kontaktní telefonní číslo a e-mailovou adresu. V půjčka 1000 kč je uvedena výše množství částky a životnosti dlužníka. To je vše, co je potřeba k odeslání žádosti.

Finanční instituce zase rychle zvažuje žádost o pomoc a učiní rozhodnutí na základě získaných údajů, výpisy z ratingu příjemců atd.

Cool credit recenze: Výhody

Organizace je upřímná, předepisující každou položku dohody v bilaterální smlouvě. Následující výhody lze zaznamenat:

 • Klienti nemusí hlásit peníze na úvěr. Pro společnost je důležité pouze včasné splacení úvěru;
 • Poskytovatel nevyžaduje zapojení ručitelů, slib nemovitostí a záruku;
 • Chat s operátorem pracuje kdykoliv.

Organizace stanoví plně vzdálené poskytování finanční pomoci, tak společně se schopností získat peníze na bankovní účet, může dlužník splácet úvěr bez opuštění jeho umístění. Platba může být zapsána automaticky nebo na účet non-bankovní organizace ručně.

Tvůj komentář

AN
Alena Novotný
19 November 2022
Hledal jsem půjčku online a narazil jsem na tyto stránky. Manažeři mi nabídli nejlepší půjčku podle mých podmínek a po 2 hodinách už byly peníze na kartě.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Filip Němec
Jedna z nejefektivnějších společností! Žádné zbytečné otázky, zbytečné telefonáty a rozhovory. Registrace na webu byla rychlá, peníze na kartu přišly okamžitě. Půjčka je momentálně nejlepší v Čechách.
Vojtěch Fiala
Pohodlná služba pro rychlou půjčku. K žádosti jsem předložil pouze 2 doklady a po schválení půjčky peníze mi přišly už po 20 minutách. Samozřejmě musíte platit úroky včas, jinak dostanete pokutu.
Anna Hoffmannová
Služby využívám, když potřebuji peníze před výplatou. Zdvořilí manažeři mi vždy nabídnou tu nejlepší půjčku. Vydává se rychle a nemá žádné skryté příplatky.
Tomáš Kučera
Využil jsem tuto online půjčku. Žádost byla vyřízena poměrně rychle. Z dokumentů potřeboval pouze OP a rodné číslo. Nebral jsem velkou částku a byl jsem velmi spokojen s úvěrovou sazbou. Spolehlivý věřitel! Pokud budu znovu potřebovat, určitě využiji!
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!