Jonatán půjčka

https://pujka-online.cz/Jonatán
Snadno se nanáší
4.0/5
Doba schválení
4.0/5
Žádná skrytá podmínka
3.0/5
Pravidla obnovy
4.0/5
Kvalita služeb
4.0/5
Zákaznická podpora
3.0/5
Požadavky dlužníka
  • Plnoletost
  • Platný občanský průkaz
  • Předložte doklad o svém příjmu
  • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
  • Bankovní účet
  • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 800 050 288
Rozvrh 8:00 – 20:00
po
út
st
Čtv

Půjčka Jonatán v České republice nabízí pražským firmám bezúročné financování jejich projektu. Tato bezúročná půjčka umožňuje společnostem investovat do energeticky úsporných projektů. Tento český věřitel nabízí zvýhodněné úvěry i pro firmy v jižních Čechách.

Pokud máte projekt Česká republika a chcete ho financovat, můžete získat půjčku od Pujcka Jonatán. Tato stránka nabízí bezúročné půjčky pražským společnostem na projekty energetických úspor. Nabízí také zvýhodněné úvěry pro firmy v jižních Čechách.

Bezúročné půjčky pražským společnostem na financování projektů v České republice

Úvěr podpoří regionální a místní samosprávy, smíšené a soukromé subjekty poskytující veřejné služby a malé a střední podniky v přístupu k dlouhodobému financování investičních projektů.

Firmy mohou žádat o bezúročné půjčka 50000 bez registru Jonatán na financování svých projektů v Praze. Tento program má pomoci churavějícímu podnikatelskému sektoru České republiky. Zaměstnavatelé dostanou kompenzaci ve výši 60 procent průměrné mzdy, zaměstnanci pak až 100 procent průměrného výdělku. Maximální příspěvek na jednoho zaměstnance je 39 000 Kč.

Nový program se zaměřuje na společnosti se sídlem v České republice, které zaměstnávají až 500 lidí. Než se žadatel může přihlásit, musí splnit několik podmínek. Společnost nesmí být k 31. 12. 2019 „podnikem v obtížích“, nesmí být do 31. 3. 2020 v prodlení s dluhem u úvěrující banky déle než 30 dnů a nesmí být bezhotovostním subjektem.

Přestože je Česká republika relativně novým trhem a má před sebou dlouhou cestu, má mnoho životaschopných možností financování. Se správným podnikatelským plánem mohou české začínající firmy získat přístup ke kapitálu prostřednictvím bankovních institucí, vládních programů a grantů Evropské unie.Kromě toho mohou začínající společnosti také získat financování od podnikatelských andělů a fondů počátečního kapitálu.

Úrokové sazby v Jonatán vzrostly z 5,75 % na 7 %

Jonatán zvýšila základní úrokovou sazbu o 0,75 procentního bodu na 5,75 %. Jonatán již měsíce zpřísňuje politiku, aby potlačila rostoucí inflaci. Nedávná válka na Ukrajině zatěžuje domácí ekonomiku a donutila banku zvýšit náklady na pujcka 3000.

Výhody Půjčky Jonatan v ČR

Jednou z výhod této české společnosti je, že nabízí bezúročné půjčky. Tento program umožňuje firmám v Praze financovat projekty na úsporu energie. Nabízí také zvýhodněné půjčky firmám v jižních Čechách. Společnostem, které hledají úvěr, tak Česko nabízí řadu výhod.

Tvůj komentář

EJ
Emil Janda
04 December 2023
Rychlé schválení žádosti o půjčku bylo příjemným překvapením. Jonatán service přesně ví, jak uspokojit potřeby zákazníků.
S
Smetana
30 November 2022
Společnost je jako společnost. O nic lepší nebo horší než ostatní.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Tomáš Kučera
Využil jsem tuto online půjčku. Žádost byla vyřízena poměrně rychle. Z dokumentů potřeboval pouze OP a rodné číslo. Nebral jsem velkou částku a byl jsem velmi spokojen s úvěrovou sazbou. Spolehlivý věřitel! Pokud budu znovu potřebovat, určitě využiji!
Renata Kadlecová
Online půjčky poskytují možnost získat peníze s minimálními formalitami a doklady. Vše šlo snadno a rychle. Doporučuji!
Maurycy Kaczmarek
Velmi dobrý servis. Super rychlá práce, vše srozumitelné, peníze přišly ihned na kartu. Děkuju.
Jitka Novotná
Tato půjčka mi dvakrát pomáhala. Všechny formality probíhají online a je vyžadováno minimum dokumentů. Pokud s úvěrovou historií nejsou vážné nuance, dostanete peníze do půl hodiny. Na úroky z prodlení jsem byla upozorněna, platila jsem včas. Nebyly žádné problémy. Děkuji za rychlou půjčku.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!