CreditGo půjčka

https://pujka-online.cz/CreditGo
Snadno se nanáší
3.6/5
Doba schválení
4.3/5
Žádná skrytá podmínka
3.7/5
Pravidla obnovy
4.4/5
Kvalita služeb
4.1/5
Zákaznická podpora
4.5/5
Požadavky dlužníka
 • Plnoletost
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 800 500 055
Rozvrh 8:00 to 10:00
po
út
st
Čtv

CreditGO půjčka je jednou z mnoha alternativ, které mají lidé v České republice, když hledají rychlou finanční pomoc. Tato půjčka je poskytována společností CreditGO s.r.o., která je specializovaná na poskytování nebankovních finančních služeb.

CreditGO půjčka je krátkodobá půjčka, která je vhodná pro ty, kteří potřebují rychlou finanční pomoc na menší částky. Půjčka se dá vyřídit velmi rychle, v některých případech ji lze mít na účtu během několika hodin od schválení žádosti. Pro získání půjčky stačí vyplnit online žádost a společnost CreditGO provede rychlou kontrolu úvěruschopnosti.

Hlavní výhodou CreditGO půjčky je, že není potřeba mít ručitele nebo zajištění půjčky. Navíc není potřeba dokládat účel půjčky, tudíž je možné s penězi disponovat dle vlastních potřeb. Půjčka se dá také kdykoliv předčasně splatit bez sankcí.

Parametry půjčky
 • Půjčka
  500-20000 Kč
 • Úrok
  36%
 • Doba splatnosti
  5-30 dní

CreditGo půjčka – rychlá pomoc online, a to nejen do výplaty

CreditGo půjčka je online finanční produkt, který umožňuje získat finanční prostředky na různé účely. Tato půjčka je poskytována společností CreditGo s.r.o. se sídlem v České republice.

CreditGo půjčka se vyznačuje snadným a rychlým procesem schvalování, který může probíhat během několika minut. Žadatelé si mohou požádat o půjčku online na webových stránkách CreditGo a získat rychlé rozhodnutí o schválení. Pokud je půjčka schválena, peníze jsou okamžitě převedeny na bankovní účet žadatele.

Hlavní výhodou CreditGo půjčky je její rychlost a flexibilita. Půjčka je dostupná pro každého, kdo splňuje základní podmínky, a to i pro ty, kteří mají špatnou kreditní historii. Žadatelé si mohou vybrat částku půjčky a dobu splácení podle svých potřeb a možností.

Zároveň by však měli mít na paměti, že CreditGo půjčka je finanční produkt s úrokovou sazbou. Proto by si žadatelé měli pečlivě přečíst podmínky a smluvní dokumentaci a zvážit, zda jsou schopni splácet půjčku včas a bez problémů. Při nesplácení půjčky včas mohou totiž vzniknout vysoké sankce a poplatky.

CreditGo půjčka je tak vhodná pro ty, kteří potřebují rychlou finanční pomoc na krátkou dobu a jsou schopni půjčku včas splácet. Je však důležité si uvědomit, že půjčka by měla být využita pouze v případě opravdové potřeby a s rozvahou.

Parametry půjčky

Hlavními parametry půjčky CreditGo jsou:

Částka půjčky: od 500 Kč do 15 000 Kč

Termín půjčky: od 7 dní do 45 dní

Úroková sazba: od 0% do 24,9%

Minimální věk žadatele: 18 let

Půjčku lze žádat jednoduše online a žádost je obvykle schválena do několika minut. Po schválení může být peníze poskytnuty ihned na účet žadatele. CreditGo také nabízí možnost prodloužení splatnosti půjčky až o 30 dní.

Je důležité mít na paměti, že úrokové sazby se mohou lišit v závislosti na výši půjčky a délce splatnosti. Půjčky jsou určeny pouze pro občany České republiky, kteří splňují určité podmínky. Před uzavřením půjčky je nutné pečlivě prostudovat smlouvu a podmínky půjčky.

Pros
 • Rychlá žádost a schválení půjčky online
 • Půjčku mohou žádat i lidé s negativním záznamem v registru dlužníků
 • Výhodné úrokové sazby
Cons
 • Vysoké sankce za opožděné platby
 • Některé poplatky nejsou úplně transparentní

CreditGo – poplatky a úroky

CreditGo je společnost poskytující krátkodobé nebankovní půjčky. V případě zájmu o půjčku je důležité si být vědom poplatků a úroků spojených s touto službou.

CreditGo má nastavený rámec poplatků a úroků v souladu s platnou legislativou v České republice. Poplatky jsou jednorázové a úroky jsou určeny v závislosti na výši půjčky a době splatnosti.

V rámci poplatků je třeba zmínit, že CreditGo si účtuje jednorázový poplatek za zpracování žádosti o půjčku, který činí 1 Kč. Dále je zde poplatek za poskytnutí půjčky ve výši 0,1% z výše půjčky. Tyto poplatky jsou již zahrnuty v celkové částce půjčky.

Úroky jsou závislé na výši půjčky a době splatnosti. Úroková sazba je stanovena individuálně pro každou žádost a pohybuje se v rozmezí 0,2% – 1,9% z denního zůstatku půjčky. Splatnost půjčky se pohybuje od 7 do 30 dní.

Je důležité si být vědom, že při nesplacení půjčky včas hrozí sankce a náklady spojené s prodlením. Proto je nutné zvážit pečlivě svou schopnost půjčku splatit včas.

Celkově lze říci, že CreditGo má jasně stanovené poplatky a úroky v souladu s platnou legislativou v České republice. Je nutné si však být vědom, že půjčka je finanční závazek a je důležité zvážit svou schopnost ji splatit včas.

Jak zažádat o půjčku CreditGO?

Pokud se rozhodnete žádat o půjčku u CreditGo, musíte projít několika kroky. Zde je návod, jak na to:

 1. Vyplnění žádosti: Na webových stránkách CreditGo vyplňte online žádost o půjčku. Musíte uvést své osobní údaje, příjem a výdaje.
 2. Zpracování žádosti: Po odeslání žádosti CreditGo vyhodnotí vaše informace a rozhodne, zda vám schválí půjčku. Obvykle to trvá jen několik minut.
 3. Podpis smlouvy: Pokud vám CreditGo schválí půjčku, budete muset podepsat smlouvu. Smlouva obsahuje informace o výši půjčky, úrokové sazbě, splatnosti a dalších podmínkách.
 4. Převod peněz: Poté, co podepíšete smlouvu, vám CreditGo převede peníze na váš bankovní účet. Peníze by vám měly přijít během několika hodin.

Tvůj komentář

Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Tomáš Kučera
Využil jsem tuto online půjčku. Žádost byla vyřízena poměrně rychle. Z dokumentů potřeboval pouze OP a rodné číslo. Nebral jsem velkou částku a byl jsem velmi spokojen s úvěrovou sazbou. Spolehlivý věřitel! Pokud budu znovu potřebovat, určitě využiji!
Otto Vaněk
Dostal jsem online půjčku na opravu auta. Nyní je moje auto ve skvělé kondici a mohu si být jistý jeho spolehlivostí.
Maurycy Kaczmarek
Velmi dobrý servis. Super rychlá práce, vše srozumitelné, peníze přišly ihned na kartu. Děkuju.
Izabela Borkowska
Poměrně dostupný web, kde můžete získat půjčku, aniž byste opustili svůj domov, kde si můžete vybrat z několika nabízených možností.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!