Půjčky Pronto

https://pujka-online.cz/Pronto
Snadno se nanáší
5.0/5
Doba schválení
4.0/5
Žádná skrytá podmínka
5.0/5
Pravidla obnovy
4.0/5
Kvalita služeb
4.0/5
Zákaznická podpora
5.0/5
Požadavky dlužníka
 • Plnoletost
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 226 292 050
Rozvrh 9:00-17:00
po
út
st
Čtv

Pronto půjčky online jsou rychlé a pohodlné pro ty, kteří hledají krátkodobou půjčku, která vyhovuje jejich potřebám. Než se rozhodnete zažádat o půjčku, musíte vědět několik věcí. Budete se muset dozvědět o procesu žádosti, úrokových sazbách a kolik si můžete půjčit. Zde je několik tipů, které vám pomohou se správným výběrem.

Parametry půjčky
 • Půjčka
  10 000 - 100 000 Kč
 • Úrok
  od 24 %
 • Doba splatnosti
  12 – 48 měsíců

Srážka z platu osobní půjčky

Během chvilky můžete jediným kliknutím sestavit skupinu úvěrových expertů. S jejich pomocí můžete konsolidovat svůj dluh, zlepšit své kreditní skóre a získat zpět svůj čas. A dokonce nabízejí možnosti splácení půjček, jako jsou půjčky na výplatu a výplaty. Nejlepší na tom je, že se nemusíte starat o svého šéfa nebo manžela. Půjčky Pronto za vás udělají veškerou těžkou práci. Můžete získat zpět svůj poškozený kreditní záznam za pouhých sedm dní. Navíc vám dokonce pošlou bezplatnou kreditní kartu. Takže, pokud jste odkládali nákup nového auta nebo velký projekt v práci, budete mít náskok před konkurencí.

Podmínky k získání PRONTO půjčky

 • Minimální věková hranice 20 let
 • Trvalý pobyt kdekoliv na území České republiky
 • Dostatečný a prokazatelný příjem
 • Vlastní bankovní účet
 • Není proti Vám zahájeno žádné exekuční řízení
 • Neprobíhá insolvenční řízení
 • Zajištěné půjčky

  Zajištěné půjčky online na Pronto jsou určeny pro jednotlivce, kteří hledají rychlou hotovost, ale nemají dokonalý úvěr. Tyto půjčky mohou lidem pomoci obnovit jejich kredit nebo se jednoduše postavit na nohy.

  Na rozdíl od nezajištěných osobních půjček vyžadují zajištěné půjčky zajištění. To pomáhá věřitelům snížit jejich riziko, což jim umožňuje nabízet dlužníkům nižší úrokovou sazbu. Zajištěním je obecně automobil nebo jiné aktivum.

  V závislosti na věřiteli může být zajištěná půjčka rychlejší než nejvýhodnější půjčka na cokoliv nezajištěná. Může to však být riskantní volba. Pokud nesplníte své měsíční platby, váš majetek propadne. Také auto může být odebráno, což může znamenat, že ztratíte přepravu.

  I když byste měli prozkoumat podmínky půjčky a úrokové sazby, ujistěte se, že jste také zkontrolovali, zda existují měkké kontroly úvěru. Přísné kontroly kreditu mohou poškodit vaše kreditní skóre.

  Než se zavážete k zajištěné půjčce Pronto, porovnejte si úroky a možnosti splácení různých poskytovatelů půjček. Měli byste si také zjistit, zda jsou s půjčkou spojeny poplatky, a odhadnout částku, kterou budete muset každý měsíc platit.

  Abyste se kvalifikovali pro zajištěnou půjčka 500 000, možná budete muset poskytnout formulář nebo předložit státem vydaný průkaz totožnosti.Užitečné může být mít spořicí účet nebo jiný typ zajištění. Mnoho větších bank zajištěné úvěry nenabízí, menší však ano.

  Pronto nabízí rychlé a snadné půjčky až do 100 000 Kč. Přijímají různé zajištění, včetně vašeho auta, motorky nebo spořicího účtu. Superrychlý online proces žádosti o půjčku usnadňuje žádost o půjčku. Je také možné získat souhlas ve stejný den.

  Ať už potřebujete bezpečnou půjčku na nákup auta nebo jiné nemovitosti, nebo prostě potřebujete peníze pro případ nouze, osobní půjčka může být skvělou volbou.

  Pronto půjčka

 • půjčka od 10 000 Kč do 100 000 Kč
 • doba splatnosti 12 – 48 měsíců
 • pouze bankovním převodem
 • na cokoliv
 • bez zástavy a bez ručitele
 • Schvalovací proces

  Půjčky Pronto jsou dnes velkým byznysem, takže se budete chtít ujistit, že se vám dostane do rukou ten zářivý nový balík peněz. Naštěstí existuje kouzelná formulka, kterou lze použít k tomu, aby byla vaše pronto půjčka schválena a během chvilky na cestách. Nejlepší ze všeho je, že budete mít ten luxus, že budete přesně vědět, do čeho se zapisujete. To je všechno.A pokud budete mít štěstí, vše zvládnete v pohodlí domova. Žádný velký problém, že? Přesto byste to měli být schopni udělat podle svých vlastních podmínek.

  Kalkulačka

  Použití úvěrové kalkulačky Pronto je skvělý způsob, jak se ujistit, že se svými penězi děláte správná rozhodnutí. To platí zejména, pokud hledáte půjčky, které vám pomohou koupit dům, konsolidovat dluh nebo koupit velké položky.

  Úvěrová kalkulačka Pronto vám zodpoví všechny otázky týkající se půjčky, například kolik zaplatíte a jak dlouho bude trvat její splacení. Může vám také pomoci určit, zda máte nárok na konkrétní půjčku či nikoli. Kromě toho vám úvěrová kalkulačka může poskytnout srovnání poskytovatelů půjček a umožní vám zjistit, jak se různé možnosti půjček porovnávají. Nejlepší na tom je, že tyto kalkulačky jsou navrženy jako vzdělávací nástroje, nikoli jako investiční poradenství. Pokud používáte úvěrovou kalkulačku, určitě si nechte poradit od odborníka na finanční služby.

  Ať už kupujete dům, refinancujete stávající úvěr nebo se chcete zbavit dluhů, půjčka před výplatou vám může pomoci Pronto. Tyto půjčky mají oproti jiným úvěrům řadu výhod . Můžete si vybrat z různých typů půjček a funkcí, které budou vyhovovat vašim potřebám. Některé společnosti například nabízejí záchranný plán, který vám pomůže znovu získat kontrolu nad svými financemi a vrátit se na správnou cestu.

  Tvůj komentář

  LV
  Luděk Vyskočil
  10 July 2023
  Děkujeme mnohokrát za vaši rychlou pomoc! Zažádal jsem o online půjčku poprvé a vše proběhlo bez problémů. Peníze přišly okamžitě a já se uklidnil. Skvělý servis!
  Rychlé a snadné půjčky online
  Rychlé a snadné půjčky online
  Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

  Posudky

  Otto Vaněk
  Dostal jsem online půjčku na opravu auta. Nyní je moje auto ve skvělé kondici a mohu si být jistý jeho spolehlivostí.
  Anna Tichá
  Vzali jsme si půjčku na koupi televize. Líbilo se nám, že pracují nepřetržitě, vydávají rychle, bez papírování a front. Peníze mi přišly automaticky na kartu. Procento je malé. Se vším jsme spokojeni, děkujeme.
  Lukáš Dvořák
  Půjčka se mi líbí, protože jsem zde nikdy neměl potíže s jejím získáním. Není potřeba hromada dokumentů, nějaká ta potvrzení. Vše probíhá online, nemusíte ani nikam chodit. Co se týče úrokové sazby, ta je nízká.
  Vojtěch Fiala
  Pohodlná služba pro rychlou půjčku. K žádosti jsem předložil pouze 2 doklady a po schválení půjčky peníze mi přišly už po 20 minutách. Samozřejmě musíte platit úroky včas, jinak dostanete pokutu.
  Požádat o půjčku

  Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!